petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Beyler dünden beri yumurta böyle

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tr0xt tarafından 20 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. tr0xt

tr0xt New Member

Beğenileri:
    0
    üstü soyulmuş şekilde içinden ses geliyor fakat hala çıkamadı bu 5. Yavru 4 ü çıktı bu dün sabahtan beri içerde müdahâle Lazım mı[​IMG]. [​IMG]

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Oncelikle hayirli olsun. Tirnagin uzunsa ucundan kaldir. Yavruya zarar gelmeden. Gerisini o halleder.

3. tr0xt

tr0xt New Member

Beğenileri:
    0
    Tamam hocam yapmam da bir sakınca yok galiba

4. Naim Boysan

Cimbizlada kabuklarindan kaldir ustunden ama bastirarak yapma cok narin olun lutfen

5. tr0xt

tr0xt New Member

Beğenileri:
    0
    Yaptım şimdi ufak bir Aralık verdim kendi çıkar galiba ordan neredeyse 3 gündür ses geliyordu evvelki gün yatmadan önce baktığımda ötüyordu sabah baktığımda annesi soymuş ama çıkamamış galiba dün bekledim bügünde Akşama kadar çıkamazsa müdahele ederim diyordum çok hafif açtım sadece

6. Naim Boysan

gerisini annesi ve babasıı yardımcı olur inşallah :)
    Uzman abilerimizde yardımcı olucaktır size Hayırlı günler bol sağlıklı üretimler

7. tr0xt

tr0xt New Member

Beğenileri:
    0
    Eyvallah arkadaşlar cevaplar için teşekkür ederim Çarşamba bekliyorduk bu yavruyu gelmeyince panikledik hayırlısıyla çıkar inşallah tekrar Sağolun

8. ARİF KAYA

ARİF KAYA New Member

Beğenileri:
    0
    İSTANBUL BAŞAKŞEHİRDE ikamet etmekteyim sarı veya beyaz kırmızı gözlü lutino arıyorum yavru olacak yeni yeme düşmüş yardımcı olabilecek yada tandığı olan varmı üretici tercihimdir

Sayfayı Paylaş