Karadeniz Pet

Beyler dünden beri yumurta böyle

tr0xt

Meraklı Üye
üstü soyulmuş şekilde içinden ses geliyor fakat hala çıkamadı bu 5. Yavru 4 ü çıktı bu dün sabahtan beri içerde müdahâle Lazım mı
lkWbXX.jpg
.
VlM3On.jpg

Oncelikle hayirli olsun. Tirnagin uzunsa ucundan kaldir. Yavruya zarar gelmeden. Gerisini o halleder.

Tamam hocam yapmam da bir sakınca yok galiba

Cimbizlada kabuklarindan kaldir ustunden ama bastirarak yapma cok narin olun lutfen

Yaptım şimdi ufak bir Aralık verdim kendi çıkar galiba ordan neredeyse 3 gündür ses geliyordu evvelki gün yatmadan önce baktığımda ötüyordu sabah baktığımda annesi soymuş ama çıkamamış galiba dün bekledim bügünde Akşama kadar çıkamazsa müdahele ederim diyordum çok hafif açtım sadece

Yaptım şimdi ufak bir Aralık verdim kendi çıkar galiba ordan neredeyse 3 gündür ses geliyordu evvelki gün yatmadan önce baktığımda ötüyordu sabah baktığımda annesi soymuş ama çıkamamış galiba dün bekledim bügünde Akşama kadar çıkamazsa müdahele ederim diyordum çok hafif açtım sadece

gerisini annesi ve babasıı yardımcı olur inşallah :)
Uzman abilerimizde yardımcı olucaktır size Hayırlı günler bol sağlıklı üretimler

Eyvallah arkadaşlar cevaplar için teşekkür ederim Çarşamba bekliyorduk bu yavruyu gelmeyince panikledik hayırlısıyla çıkar inşallah tekrar Sağolun

İSTANBUL BAŞAKŞEHİRDE ikamet etmekteyim sarı veya beyaz kırmızı gözlü lutino arıyorum yavru olacak yeni yeme düşmüş yardımcı olabilecek yada tandığı olan varmı üretici tercihimdir

Geri