Karadeniz Pet

Beyler kuşum parmağımı acıtmadan ısırıyor

Sinsiman

Yeni Üye
Arkadaşlar bu ne anlama geliyor ? Oyun amaçlı mı korktu mu böyle acıtnadan parmağımı ısırıyor. Acıtmadan.Sonra da onu kaşıyorum kaşıttırıyor. Eskiden yapmazdı bötle korkardı.

Son düzenleme:
Rahat olun, büyük ihtimalle size yavaş yavaş alışmaya başlıyor gibi, üstüne kaşınıyorsunuz birlikte, sizinle oyun oynuyordur, istese parmağınızı gard bile alır... :D

Son düzenleme:
alışmaya başlamış bile parmağınıza falan geliyomu

Parmağıma çok zor geliyor kardeş parmağımda bile oynuyor parmağıma geliyor 3-4 sn sonra kafesine geri uçuyor. Kulaklık çok büyük benim olmasa omzuma geliyor (çok değil nadiren ayda 1-2 kere o da Aralık'ta başladı)

Yahu benim Kuşta çok alıştıkta konuşacak mı bilmiyorum
Belkide öterken hızlıca söylüyor ben
anlamıyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Yahu benim Kuşta çok alıştıkta konuşacak mı bilmiyorum
Belkide öterken hızlıca söylüyor ben
anlamıyorum

hahah :D Yok abi öyle bir şey olacağını zannetmiyorum... :D

hahah :D Yok abi öyle bir şey olacağını zannetmiyorum... :D

Şimdi uyuyoruz
7fa76f2c65d940b0b4fa4b86472c235b.jpg

Açıkcası konuşturmak için 1 saat parmağınla tutup ağzımın dibinde aynı kelimeleri söylüyorum yine de tık yok
Fazla ilgiden mi oluyor nedir :D

Şimdi uyuyoruz
7fa76f2c65d940b0b4fa4b86472c235b.jpg

Açıkcası konuşturmak için 1 saat parmağınla tutup ağzımın dibinde aynı kelimeleri söylüyorum yine de tık yok
Fazla ilgiden mi oluyor nedir :D

Valla kolay gelsin ne diyeyeyim, İyi Uykular :D

Parmağıma çok zor geliyor kardeş parmağımda bile oynuyor parmağıma geliyor 3-4 sn sonra kafesine geri uçuyor. Kulaklık çok büyük benim olmasa omzuma geliyor (çok değil nadiren ayda 1-2 kere o da Aralık'ta başladı)

sana tam olmasada baya bi alışmış böyle devam et bir aya can ciğer kuzu sarması olursunuz :)

Merhaba benim erkek kuşumun kqnadı aşağıda dogru sarkıyor bunun sebebi nedir açaba

Kolaysa Başına gelsin diyeceğimde ispinozlar bi hayli yetiyodur sana ��

Yok be abi alıştı keratalar eskisi gibi değiller hatta inanmayacaksın konuşma yetenekleri var mı yok mu onu bile öğreneceğim, tabi kuşlarım sayesinde, evcilleşmeyi geçtik sabah beni uyandırıyorlar, çok fazla öttükleri zaman hişşt diye seslenirim bunlara bunlar ne anlasın oyun zannediyor, sabah biri beni çağırıyor ama acaba kim diyorum bakıyorum kimse yok evi gezdim herkez uyuyor sonra bi daha geldi ses yine kimse yok en son kapıya doğru bakıyorum yattım bekliyorum kim diyecek diye kuşlar bana sesleniyormuş hişşt hişşt diye meğersem, uyandırıyorlar beni sabah geri yatınca... :D

Son düzenleme:
[ QUOTE=Emrehan DİLEKÇİ;320982]Yok be abi alıştı keratalar eskisi gibi değiller hatta inanmayacaksın konuşma yetenekleri var mı yok mu onu bile öğreneceğim, tabi kuşlarım sayesinde, evcilleşmeyi geçtik sabah beni uyandırıyorlar, çok fazla öttükleri zaman hişşt diye seslenirim bunlara bunlar ne anlasın oyun zannediyor, sabah biri beni çağırıyor ama acaba kim diyorum bakıyorum kimse yok evi gezdim herkez uyuyor sonra bi daha geldi ses yine kimse yok en son kapıya doğru bakıyorum yattım bekliyorum kim diyecek diye kuşlar bana sesleniyormuş hişşt hişşt diye meğersem, uyandırıyorlar beni yatınca... :D[/QUOTE]

Çok seviyorlar öyleyse seni

Bir erkek bir dişi miniklerin minikleri olmuş birde bakmışsın

Şu an ikiside erkek ama değiştireceğim birini, inşallah o günleride göreceğiz abi :) Bakmışsın seninkilerinde olmuş, nasıl olur? :)

Son düzenleme:
Şu an ikiside erkek ama değiştireceğim birini, inşallah o günleride göreceğiz abi :) Bakmışsın seninkilerinde olmuş, nasıl olur? :)

Önce bi dişi almam lazım hergeleye
Konuşsun öyle yapıcam bişeyler artık dost akraba onların kuşları da olur yeterki konuşsun

Geri