petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bit Spreyi Kullanımı Şart Mıdır?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve timesinfinity tarafından 24 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. timesinfinity

timesinfinity Active Member

Beğenileri:
    44
    Merhaba arkadaşlar.Önceden jumbo kırığı belsemiştim.Kış da dahil ayda ya da 2 ayda 1 banyo verirdim kendisine.Elma sirkesi damlatırdım banyo suyuna da.Bit falan olmadı hiç.
    Şimdi de jumbo kuşum var.Daha tüylü eski kuşuma göre dolayısıyla.Bunda da aynı yolu izlesem olur mu sizce? Gereksiz kimyasal kullanmak istemiyorum çünkü.Yoksa yetersiz mi gelir.Fikriniz? Teşekkürler

2. alidinc28

alidinc28 Active Member

Beğenileri:
    206
    Temizliginizi düzgün yaptiginiz sürece bit olmaz zaten merak etmeyin

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. timesinfinity

timesinfinity Active Member

Beğenileri:
    44
    Tamamdır,teşekkür ederim.Evt,kafes temizliğine ve banyo vermeye dikkat ediyorum.Sadece bu kuş çok tüylü olunca farklı yol izlemek gerekir mi die merak ettim.Cevabınız için sağ olun.

4. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    206
    Sicak tahta pis olan yerde genelde bit olur

timesinfinity bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş