Karadeniz Pet

Bu yavru kuş hakkında yardım

BARLAS

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu bu yavru show jumboyu buldum. Yeme düşmemiş 250 lira istiyor satıcı arkadaş gönderim dahil. Bence rengi mükemmel fiyatı az tuzlu gibi 250 verilir mi? Erkek mi bu kuş? Kısmetse alacağım. (maksadım satıcıyı rencide etmek değil)
uzyju2ev.jpg
qabamamy.jpg

Son düzenleme:
Kus erkek bence ama cok pahali

Son düzenleme:
o ne yaa cok pahalı bence. onun yerıne bircift cek yada Hollanda al üste de 100 tl kalsın genede sen bilirsin ama ben bunların damızlık çiftlerini ayaklarında bilezikleriyle 350 tl ye alıyorum hayırlısı olsun kardeş saygılar..

250 tl ye show değil ama jumbo damızlık çift alınabilir bence çok çok pahalı her ne olursa olsun.tamam siz yavru show jumbo istiyosunuz ama ben bu kuşa 250 verip alsam 1 hafta yatamam :)

Daha ziyade sormak istediğim 250 tl eder mi?

100 eder 250 cok

çift faktör jumbolardan değilse o fiyat çok bence. en fazla 150 tl piyasası çünkü.

Petsopta baktim bugun size 240tl istiyorlar cifti 400tl fakat elit bir semtin petshopuydu benim paramla 120 130 anca eder.

ben de bir fiyat biçersem kargo dahil 150 tl ye alın o da kargo falan filan en fazla .

Uzun süredir bu kuşu arıyordum. Fiyat kırmazsa almayacağım sanırım ama üzüleceğim. Aydın kısır bir yer evcil hayvan ve ürünleri bakımından. İlginize teşekkür ediyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:30 -->-> Daha önceki mesaj 00:43 --

@Levent ACAR abi bir de siz bakar mısınız? Erkek mi, sağlıklı ve vasıflı mı? Show jumbo dedi üretici ama yavru diye belli olmuyor sanırım.
unerezuz.jpg
vy6y4yqu.jpg
9y2agema.jpg
u7a3yram.jpg

Kardeşim cok pahalı aynı renkte kuş Mısır çarşısında var Eminönü'nde 100 liraya bile alırsın.. Bi düşünmen lazım 150 lira fark az değil

kardeşim çok pahalı burda senin alacağından daha güzel kuşların fiyatı en maksimum 150 tl hatta istedin renkte bu kuşu çok petshop gezersen 80 tlye bulma ihtimalin var misal yüklediğim fotoğraftaki kuşların hepsi 150 tl üstelik hepsi aldığın gün sana alışıp eline gelir
3.PNG - directupload.net

Kardeşim cok pahalı aynı renkte kuş Mısır çarşısında var Eminönü'nde 100 liraya bile alırsın.. Bi düşünmen lazım 150 lira fark az değil

Oralara gelip gitmem 400-500 u geçer. Sadece renk değil show jumbo oluşu da fiyatı tetikliyor.

cok istiyosan al dostum nolcak güzel kuş begenmişsin içinde kalcagına senin olur

Valla aldım kuşu elime kısmetse cumartesi geçecek sağolun.

Hayırlı olsun insallah verdiğin paraya değer kardesim zaten jumbolar hemen alışıyor biraz da ilgi gösterirsen konuşur

Geri