petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu yavru kuş hakkında yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BARLAS tarafından 9 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. BARLAS

BARLAS Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu bu yavru show jumboyu buldum. Yeme düşmemiş 250 lira istiyor satıcı arkadaş gönderim dahil. Bence rengi mükemmel fiyatı az tuzlu gibi 250 verilir mi? Erkek mi bu kuş? Kısmetse alacağım. (maksadım satıcıyı rencide etmek değil)[​IMG][​IMG]

#1 BARLAS, 9 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 9 Ağustos 2014
  2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    Kus erkek bence ama cok pahali

#2 Ömer Macit, 9 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 9 Ağustos 2014
  3. BARLAS

BARLAS Member

Beğenileri:
    0

Ben hobi amaçlı alıyorum o yüzden yavru baktım 150 den başlıyor fiyatları showların gönderim 20-30 bu renk nadir diye çok istedi sizde ne olmalı fiyatı ömer bey?

4. Afacan38
    Gizli

Afacan38 Guest

o ne yaa cok pahalı bence. onun yerıne bircift cek yada Hollanda al üste de 100 tl kalsın genede sen bilirsin ama ben bunların damızlık çiftlerini ayaklarında bilezikleriyle 350 tl ye alıyorum hayırlısı olsun kardeş saygılar..

5. oguzhan01
    Gizli

oguzhan01 Guest

250 tl ye show değil ama jumbo damızlık çift alınabilir bence çok çok pahalı her ne olursa olsun.tamam siz yavru show jumbo istiyosunuz ama ben bu kuşa 250 verip alsam 1 hafta yatamam :)

6. BARLAS

BARLAS Member

Beğenileri:
    0
    Daha ziyade sormak istediğim 250 tl eder mi?

7. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    100 eder 250 cok

8. tanmalvic

tanmalvic Member

Beğenileri:
    7
    çift faktör jumbolardan değilse o fiyat çok bence. en fazla 150 tl piyasası çünkü.

9. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    Petsopta baktim bugun size 240tl istiyorlar cifti 400tl fakat elit bir semtin petshopuydu benim paramla 120 130 anca eder.

10. oguzhan01
    Gizli

oguzhan01 Guest

ben de bir fiyat biçersem kargo dahil 150 tl ye alın o da kargo falan filan en fazla .

11. BARLAS

BARLAS Member

Beğenileri:
    0
    Uzun süredir bu kuşu arıyordum. Fiyat kırmazsa almayacağım sanırım ama üzüleceğim. Aydın kısır bir yer evcil hayvan ve ürünleri bakımından. İlginize teşekkür ediyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:30 -->-> Daha önceki mesaj 00:43 --

@Levent ACAR abi bir de siz bakar mısınız? Erkek mi, sağlıklı ve vasıflı mı? Show jumbo dedi üretici ama yavru diye belli olmuyor sanırım. [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

12. BERKAN.PARLAK
    Gizli

Kardeşim cok pahalı aynı renkte kuş Mısır çarşısında var Eminönü'nde 100 liraya bile alırsın.. Bi düşünmen lazım 150 lira fark az değil

13. umut solmaz
    Gizli

kardeşim çok pahalı burda senin alacağından daha güzel kuşların fiyatı en maksimum 150 tl hatta istedin renkte bu kuşu çok petshop gezersen 80 tlye bulma ihtimalin var misal yüklediğim fotoğraftaki kuşların hepsi 150 tl üstelik hepsi aldığın gün sana alışıp eline gelir
    3.PNG - directupload.net

14. BARLAS

BARLAS Member

Beğenileri:
    0
    Oralara gelip gitmem 400-500 u geçer. Sadece renk değil show jumbo oluşu da fiyatı tetikliyor.

15. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    cok istiyosan al dostum nolcak güzel kuş begenmişsin içinde kalcagına senin olur

16. BARLAS

BARLAS Member

Beğenileri:
    0
    Valla aldım kuşu elime kısmetse cumartesi geçecek sağolun.

17. umut solmaz
    Gizli

Hayırlı olsun insallah verdiğin paraya değer kardesim zaten jumbolar hemen alışıyor biraz da ilgi gösterirsen konuşur

Sayfayı Paylaş