Karadeniz Pet

Cihan aytan ustadan az once aldigim mavişim

Maşallah kuşunuza

maşallah çok tatlı 2 güne kalmaz çabucak alışıverir elden yem yedirmeye yönelik çalışın derim, gagasında daha siyahlığı olan bebek mubişler hemen alışıverir ele

Mehmet bey, serkan bey, sinan bey ve abdullah bey hepinize guzel dilekleriniz icin cok tesekkur ederim. Hepimizin kuslari saglikla buyusun insallah.

telefonda yaziyorum. yazim hatası varsa af ola.

Murat bey haklisiniz. Gittim kuslari gordum yerinde inanin en acemi insan bile petshop daki kuslar ile aralarinda daglar kadar fark var. Yolu dusen gormeli bence.

Maşaallah kuşunuza her şey gönlünüzce olsun ayrıca Cihan Ustama(komşuma) da teşekkürü bir borç biliriz :)

Tesekkur ederim yusuf bey. Kuslar hep saglik olsun insallah.

Burak bey hayırlı olsun konuyu yeni gördüm

bakalım bu maviş tosuncuk yüzünüzü güldürecek size bir kuş değilde ailenize bir birey olacak
tanıştığımıza ve alışverişimize çok memnun oldum hertürlü iyi veya kötü durumu paylaşalım
bizler satıcı değil üreticiyiz meraklıyız hobiciyiz ben yine bir maviş dostla bir dost daha kazandım
hadi bakalım gelecek güzel paylaşımlara

Cihan bey ilk once size boyle mukemmel bir kusa sahip olmamdaki emekleriniz icin tesekkur ederim. Arkadaslar cihan bey gercekten harika bir hobici. Dusunun kusu c.tesi aliyorum pazar gunu kusun durumunu ogrenmek icin mesaj atabilecek kadar ince dusunceli birisi. Iyi tanimisim kendisini. Tesekkurlerimi sunuyorum. Sagolun cihan bey.

Tesekkur ederim ayhan bey.

Sagolun baran bey. Tesekkur ederim.

Geri