petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

eğetim yapanlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yusufkral tarafından 7 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    slm bende 15 günlük büymekte olan yavrular var birtane erkeği oturma odasında bakıp eğitmek istiyorum ne yapmalıyım size zahmet an baştan sona yazarmısınız şimdiden tşk

1:konuşma nasıl olur
    2:eek:muza ele alıştırma
    3:carınca gelme vs anlatırmısınız

2. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    51

Dostum konuşma iş sonraki iş ilk olarak sen kuşu kendine alıştır eline falan alışsın. Ne yapman lazım biliyor musun kuşa akşamları yem ver avucundan eline biraz yem koy yavaşça elini kafese koy ve kuşun önüne getir ilk aşamada yemeyebilir hatta kaçabilir pes etme elini çıkar 10 dakka sonra aynı şekilde avucunda yemle elini tekrar kafese koy 1 gelmez 2 gelmez 3 gelmez ama mutlaka gelip avucunda yem yer bunu sürekli tekrarla 2 hafta boyunca her gün ondan sonra eline çıkar zaten bu sefer eline çıkan kuşu kafes dışına çıkar korkutmadan bu şekil devam et ve mutlaka sürekli konuş artı her yaptığı şeyden sonra kuşa aferin de ödüllendir yem falan ver.

Sayfayı Paylaş