Karadeniz Pet

Eğitim hakkında önerilerinizi bekliyorum

• Konbuyu başlatan CccesurCcC
  • Başlangıç tarihi
C

CccesurCcC

Guest
Herkese İyİ günler
Ben bir muhabbet kuşu aldım daha doğrusu hediye verdiler 2-3 gün felan oldu bunu eğitemiyorum kafese elimi sokar sokmaz elimi gagalıyor ve kaçıyor bazen elimde yem yediriyorum kafesine gitmek istiyor kafesine ballı kraker aldım gaga taşı felan biraz elime alıştı ama her elimi kafesine atsam elimi gagalamaya çaşlışıyor ne yapabilirim bana lütfen yardım edermisiniz ?:(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Böyle başlıklı bir konu açtınız daha demin , şimdi bir kez daha bu tür başlıklı konu açıyorsunuz. Bugün kaydolmuşsunuz onun için bilmiyor olabilirsiniz , böyle başlıklar açıldığı zaman çoğu kişi cevap vermeyecektir. Zaten bütün bölümlerde bunun duyurusu var. Yardım edin demenize gerek yok zaten herkes yardım ediyor. "Kuşumu eğitemiyorum" vb. başlıklı bir konu açarsanız cevap gelecektir :) Daha dikkatli olalım

Son düzenleme:
Önce kuş ortama alışana kadar ellemeyin, sonra forumda eğitimle ilgili yazılar var onlara bir göz atın, resim eklese idiniz cinsiyeti yaşı hakkında bilgi alırdınız ona göre eğitim yöntemlerini izlerdiniz, Ballı krakeri hazır aldı iseniz vermeyin zararlı.

Şuan form a resim atılmıyor ben telefon numaramı versem size göndersem lütfen şuan o krakeri attım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:14 -->-> Daha önceki mesaj 00:11 --

Böyle başlıklı bir konu açtınız daha demin , şimdi bir kez daha bu tür başlıklı konu açıyorsunuz. Bugün kaydolmuşsunuz onun için bilmiyor olabilirsiniz , böyle başlıklar açıldığı zaman çoğu kişi cevap vermeyecektir. Zaten bütün bölümlerde bunun duyurusu var. Yardım edin demenize gerek yok zaten herkes yardım ediyor. "Kuşumu eğitemiyorum" vb. başlıklı bir konu açarsanız cevap gelecektir :) Daha dikkatli olalım

Anlayışınız için tekkür ederim

dişi 2 aylık kadar

Dişi kuşlar yetiştirilemez diye bir şey yok öncelikle onu söyleyeyim. Tek yapmanız gereken ilgilenmek. Benim bütün kuşlarım ele alışıktır. Gün içerisinde muhakkak 2-3 saatimi onlarla geçiririm. Konuşun, gerekirse şarkı söyleyin. Size kalmış birşey.

Ya onları hergün yapıyorum elimde yem yediriyorum sevmeye çalışıyorum ama kafesine nasıl koydumu beni unutuyor birde kanatları kesilmiş elimi nasıl kafese atar atmaz çok pis şekilde gagalıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:55 -->-> Daha önceki mesaj 00:46 --

Hergün kafesten çıkarırken sorun yaşıyorum çok pis gagalıyor elimi kanatıyor kendisiyle konuşuyorum cicikuş babacım annecim felan gibi kelimeler kullanıyorum ama kafese girdimi herşeyi unutuyor her elime aldığımda kafesine dönmek istiyor

Geri