Karadeniz Pet

Eş alımı tür

KORDON

Onursal Üye
Ne tür bir eş almalıyım? Sanırım yerli değil bu kuş.

FOTO YAVRUKİ HALİ.

aoOvZ5.jpg

valla size kalmış eş alımı ama önemli olan anlaşabileceklermi o var :)

Maşallah güzel kuş bence de kusunuz yerli fakat daha yavru sayılır es almak verim almak için erken

Hocam boyut olarak küçük gibi. Satıcı dişi iri olursa üstüne binemez dedi. Kafam karıştı.

mGY9NP.jpg

EVa1Aq.jpg

BZpBbD.jpg

oADMN7.jpg

ya satıcı size öyle mi söyledi? :/ benim erkeğin yanındaki dişide erkekten iri biraz. forumda bi arkadaş sorun olmaz hatta dişinin iri olması daha iyi olur. kuluçka zamanı çok zayıflıyo, güçsüz düşüyo dişi demişti. şu anda kafam karıştı.

büyük dişi her zaman iyidir ;) kim o satıcı bana yönlendir. çiftlerimde hep dişinin iri olmasına dikkat ederim. yumurtlayan ve boyut belirleyen dişidir.

O zaman şimdiki fotoğrafını yayinlasaydiniz ya maşallah güzel damızlık olmuştur

Yeni resim paylaşırsan daha rahat cevap alabilirsin. Maşallah, nazar değmesin.

Bu bıdık güneş, huhu cimbom cici kuş aşkım kuş kuş kuş diyebiliyor.Parmağım da kur kolik oldu. :):)
oABzl7.jpg

lknzRE.jpg

Vl4yRP.jpg

vgMo7p.jpg

rgPdv1.jpg

7oR8Za.jpg
Ekranda da benim profil var :) Kendimi gördüm orada :D Evet kuş güzel maşallah. Çek gibi duruyor. Çek, yerli, kırık kuş alabilirsin. Kuşun anlaşması önemli. Yeni kuşu alacağın yere kendi kuşunu da götürüp yanlarına at. Hangisiyle anlaşırsa, bence o kuşu al derim.

[MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] ne der?

Son düzenleme:
maşallah yakışıklıymış.

yok öyle bişey ya

Parçalı tercih edin guzel yavrular olur inş

Çok iyi bakmışsınız maşallah çok yakışıklı olmuş :) bence eş almayın biraz daha tadını çıkarın yeni kelimeler öğretin. Ben oğluma eş alamıycam galiba kıskanıyorum

Geri