petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

eş almalımıyım?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Gökhan soydan tarafından 8 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Gökhan soydan

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar 8 aylık ve eş istiyor yanına dişi alsam konuşması kesilir mi? yeni kelimeler öğrenmez mi ? birde yeni alacağım kuşuda kendime alıştırmak istiyorum 2 aylık bir dişi alsam kuş için sorun olur mu? yoksa 6 7 aylık kuş alıcam ama o zaman kuş bana alışmaycak ne yapmalıyım

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Yanına eş alınca konuşup konuşmaması veya söylediği kelimeleri söylememeye başlaması kuşun karakteriyle ilgilidir. Yanına gelen eşe bildiklerini öğretende var, bildiklerini unutan da.

3. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    728
    benim çakırım suan 10 aylık 2 aydır yanında dişi var. 15-20 kelime net konuşuyor eşe atılalı bi eksilme olmadı ve odada 20 tane kuş olması na rağmen diğer kuşlar öter o konuşur :=) hatta o konuşurken diğer kuşlar öttüğünde onlara kızar susturur :D

4. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    genelde Konuşur 10 Kelime Biliyorsa 8 E Düşer Bu Sefer Dişide Kolay Şeyleri Söyler Öpücük Islık Gibi Malum Dişiler Pek Konuşmaz Ama İlgisi Dağılacaktır Biraz

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Yavru almayın o yaşlarda dişi alın kelimeleri unutmaz

Sayfayı Paylaş