Karadeniz Pet

eş olan kuşlar

İkisi de kızışmış. Sağlıklı gözüküyorlar yavru alabilirsin ama erkek jumbo muhabbet kuşu galiba. Dîşi ise yerli olabilir kısaca ırklaeri farklı diyeyim bu yüzden deve cüce gibi duruyorlar :) benim önerim jumbonun yanına başka bîr jumbo dişi çok güzel olur

Moderatör tarafında düzenlendi:
İkisi de kızışmış. Sağlıklı gözüküyorlar yavru alabilirsin ama erkek jumbo muhabbet kuşu galiba. Dîşi ise yerli olabilir kısaca ırklaeri farklı diyeyim bu yüzden deve cüce gibi duruyorlar :) benim önerim jumbonun yanına başka bîr jumbo dişi çok güzel olur

erkek iri bir yerli yada kırık.
jumbo ile alakası yok dişi büyük ihtimal ithal ve pakistan denilenlerden çok küçük boyutta. çiftleşmede sorun olur evet çünkü dişi erkeği taşıyamaz. yine erkek gibi iri bir dişi alın. erkeğim jumbo diye jumbo dişi almaya kalkmayın dediğim gibi yerli iri bir kuş yerli dişiler 40-50 tl iken jumbolar 100 - 150 tl gibi rakamlar

Son düzenleme:
dişiyi yanına kızgın diye aldım araları iyi gibi 5 gündür birlikteler pakistan olması sorun mu kötü mü

dişiyi yanına kızgın diye aldım araları iyi gibi 5 gündür birlikteler pakistan olması sorun mu kötü mü

can candır kötü demek olmaz ama küçük ırk olduklarından tercih edilmiyorlar ve erkek çifleşirken sorun yaşayabilir.

onlar anlaştıysa bize laf demek düşmez olmayacak bir şey değil.

umarım bol bol yavru verirler size erkek iri güzel bir kuş dişide çok narin naif duruyor maşallah.

Geri