Karadeniz Pet

evin bir odası üretim hane olurmu ?

mersinko

Yeni Üye
selamun aleykum arkadaslar konuyu ınsallah dogru yere acmısımdır yenıyım oncelıkle sunu soylemek ıstıyorum evde bır odam bostur hem hobı olarak hemde para kazanmak ıstıyorum az cok bılgım vardır 300 tl suan nakıtım vardır bırazdaha beklıyorum gelıcek sorum fazla degıldır arkadaslar
1 20 -25 tl satılan pet shopda muhabbet kusunun adı veya cınsı nedır
2 siz degerlı arkadasların tavsıye ettıgı muhabbet kusu varmıdır varsa fıyatı nedır
3 kac cıft ve nasıl kafes yapmalıyım yardımcı olursanız cok sevınırım arkadaslar saygılar

kısıtlı bütçeniz olduğu ve Muhabbet kuşu üretiminden anlamadığınız için yeni bir sistem kurmak yerine çeşitli nedenlerle üretimden vazgeçen satılığa çıkartan üreticilerden 4 lü kuşları ile birlikte takım alıp hobiye başlayabilirsiniz,muhabbet kuşlarının eş tutması eş seçtikleriiçin problemlidir,altında yavrusu yumurtası olan takımlardan seçip alırsanız bahsettiklerimi pet shop lardan karşılayamazsınız.aşağıda verdiğim örnekteki 4lü 2 ci el seti herşey dahil 100 tl ye satıyorlar,kalan 200 tl ye de eş kuşları araştırıp bulup aldıktan sonra gelsin yavrular :)

Üretim kafesleri 4lü | E-kusum.com Satılık Muhabbet Kuşu Kanarya Papağan Güvercin Fiyatları ve İlanları

kısıtlı bütçeniz olduğu ve Muhabbet kuşu üretiminden anlamadığınız için yeni bir sistem kurmak yerine çeşitli nedenlerle üretimden vazgeçen satılığa çıkartan üreticilerden 4 lü kuşları ile birlikte takım alıp hobiye başlayabilirsiniz,muhabbet kuşlarının eş tutması eş seçtikleriiçin problemlidir,altında yavrusu yumurtası olan takımlardan seçip alırsanız bahsettiklerimi pet shop lardan karşılayamazsınız.aşağıda verdiğim örnekteki 4lü 2 ci el seti herşey dahil 100 tl ye satıyorlar,kalan 200 tl ye de eş kuşları araştırıp bulup aldıktan sonra gelsin yavrular :)

Üretim kafesleri 4lü | E-kusum.com Satılık Muhabbet Kuşu Kanarya Papağan Güvercin Fiyatları ve İlanları

çok teşekkür ederim kafesı hallettık dıyelım hangı cınsı tavsıye edersınız yanı emegımın karsılıgını alabılecegım uygun ve satarkende rahatlıkla :)

daha hiç birşey halletmedik :) forumu bir incele istersen forumda alım satım bölümleri var,kim hangi kuşları ne kadar sürede kaç paradan satıyor ? genelde forumdaki kişiler hobi maksatlı üretim yapıp yer açmak için keyfe keder satış yapıyor forumda satıp para kazanırım beklentisine girmenizi tavsiye etmem...bulunduğunuz ildeki üreticilerin yerine gidip yüz yüze konuşun,pet shop lar sanırım 10-15-20 tl civarında yeme düşen yavru kuşları alıyorlarmış.

bulabildiğin en ucuz,en sağlıklı yerli tip iri kuşları satın alabilirsiniz,eş olması çok önemli altında yavrusu yumurtası olmalı,satıcı elindeki kuşları satmak için bilmem kaç tane yavrusunu aldım deyip eş tutmamış kuşları satabilir.

haydi kolay gelsin.

Geri