Karadeniz Pet

....Gri....muhabbet besleyen ?

general1034

Meraklı Üye
Alttaki videoda gayet evcil bir hayvan ancak biçok sitede bunlar için az yabanidir diyor neden bunu demişler anlamadım. gri besleyen yada gören arkadaşımız oldumu. bide videoda kinin göğsü grimi mavimi çözen varmı

Muhhabet Kuşu DUMAN konuşuyor - YouTube

Sadece gri olması sebebiyle yabani olacağını düşünmüyorum.
Bende de Jumbosu var ama diğerlerinden farkı yok.

kucukleri boyke oluyor :)
wj8o3W.jpg

K690m9.jpg

O kuşu arayıp bulamayanlar var sesini çıkarma da besle :)

Tugay GÖKÇE arıyordu istersen bi irtibat sağla

mesaj attı banada cevap yazdım yarına kadar beklerım yoksa gıdecegı yer bellı :)

ya güzel kardeşim ben sana msj da adres ve fiyatla ilgili birşeyler sordum sen bana dönüş yapmadın bende senden haber bekliyorum

baksana sitedeki herkez gri kuş olunca benden bahsediyor düşün artık ne derecede aradığımı

istediğim gri kuş renkleri BUNLAR

wDexN.jpg

YeDuS.jpg

EOQb.png

VE BURADAKİ BEYAZ DİŞİ GİBİ

TzcXN.jpg

ya güzel kardeşim ben sana msj da adres ve fiyatla ilgili birşeyler sordum sen bana dönüş yapmadın bende senden haber bekliyorum

baksana sitedeki herkez gri kuş olunca benden bahsediyor düşün artık ne derecede aradığımı
bana oye bır mesaj gelmedı en son yenı rsım atacagımzı konuşmuştuk dun akşam yolladım resımlerı

Sertaç beyaz dediği kuşa benzer bir kuşu gözüm ısırıyor. Sendekinin rengi nasıldı yaa :)

maşallah... benimde kuşumun çere sinde beyaz bir şişkinlik var.. bu şişkinlik hastalıkmıdır..

Geri