Karadeniz Pet

Güzel haberler :)

Arkadaşlar 4. Yumurta çıkmadı yarın akşama kadar bekleyeceğim

t5wn3.jpg

Arkadaşlar dişi kuşum 4/4 yaptı. Bana bu duyguyu yaşattığı için kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. Hayırlısıyla büyürler inşallah.

164 kere masallah 4 tane olmuslar benmi yanlis görüyorum cok sekerler ya iyi bak anneye oda iyi baksin bu ufakliklara hayirli olsun darisi bekleyenlerin basina büyüdükce resimlerini bekliyorum renkleri cinsiyetleri vs .cok merak ediyorum haberiniz olsun..

164 kere masallah 4 tane olmuslar benmi yanlis görüyorum cok sekerler ya iyi bak anneye oda iyi baksin bu ufakliklara hayirli olsun darisi bekleyenlerin basina büyüdükce resimlerini bekliyorum renkleri cinsiyetleri vs .cok merak ediyorum haberiniz olsun..

Arada bir çekip atacağım zaten aklınız kalmasın . Dişi besleyemiyor yavruları. Erkek kuşum besliyor yuvaya girip zaten dişiyide erkek besliyor :) Erkek kuşum tam bir reis :)

kardeş hepsi hayırlı uğurlu olsun İnşallah sorunsuz bi şekilde büyürler

Ablacığım bir Süleyman'ın yavrularına sürekli bakıyordum, bir de seninkilere. Sanki benim yavrularım gibi bakıp bakıp seviyorum. Maşallah. Allah nazarlardan saklasın.

Ekincan kardeşim inşallah hayırlısıyla büyürler maşallah.
Benimkide 7. yumurtayı dün yaptı :)

Arkadaşlar dişi kuşum eskisi kadar yuvalıkta durmuyor. Yani eskiden sadece yemleşmeye çıkardı. Şimdi yemleşiyor sonra 5 dakika felan ordan oraya uçuyor sonra yuvaya giriyor. Acaba normal mi bu davranışları.

Geri