Karadeniz Pet

:( hasta mı

özgepınar26

Meraklı Üye
arkadaşlar dişi muhabbetim sabah neşeliydi saldım hatta erkekle uçtular az önce yanlarına gittiklerimde tüy renginde farklılık farkettim ıslaktı sonra silkelenmeye başladı ve kusma hareketiyle ağzından su çıktı silkelendikçe ıslanmış ağzından çıkan suyla sanırım. az önce su içti erkekle yem verdiler birbirlerine durgun gibi geldi korktum fotoğraf çektim .sabah bebe bisküvisiyle yumurta kabuğunu karıştırıp yemliklerine koydum onla alakası olabilirmi bilgilendirirseniz sevinirim.
qmnYMQ.jpg

mrZPLP.jpg

J7BY3E.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:57 -->-> Daha önceki mesaj 18:29 --

neden kimse birşey yazmıyor :/

Kuşunuzun durumu hakkında bir şey diyemeyeceğim ama anlattıklarınız sanki hastalığa işaret ediyor. Tedbir olması açısından eşini ayırmanızı tavsiye ederim. Ve bir veterinere göstermenizi...

sabah verdiğinizden dolayı olabilir bilmiyorum benim kuşumda yumurta mamasına kabuk koyunca bi lokma alıyor sonra kusuyor ama sade yumurta veri,yorum bişey olmuyor bende anlamadım gitti

Şimdi baktım hapşırıyor ara ara ve burnunda ıslaklık vardı :s

Şimdi baktım hapşırıyor ara ara ve burnunda ıslaklık vardı :s

Bebe bisküvisi vermeyin kuşlara. İçindeki sütü sindiremiyorlar, sütü sindirecek enzimleri yok kuşların. Bebe bisküvisi yerine tuzsuz etimek, buğday ruşeymi, irmik, mısır unu, pirinç unu, yulaf unu kullanabilirsiniz.

soğuk algınlığı olmuş olabilir mi

şimdi iyi gözüküyor anlık birşeymiydi anlaamadım diğer dişimde hasstalanıp öldü panik yaptım şimdi kuru burnu eşiyle mutlu duruyorlar İnşallah yoktur bir sıkıntı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:16 -->-> Daha önceki mesaj 21:15 --

Bebe bisküvisi vermeyin kuşlara. İçindeki sütü sindiremiyorlar, sütü sindirecek enzimleri yok kuşların. Bebe bisküvisi yerine tuzsuz etimek, buğday ruşeymi, irmik, mısır unu, pirinç unu, yulaf unu kullanabilirsiniz.
anladım bşrley olmaz değil mi

bu verdiğimden

şimdi iyi gözüküyor anlık birşeymiydi anlaamadım diğer dişimde hasstalanıp öldü panik yaptım şimdi kuru burnu eşiyle mutlu duruyorlar İnşallah yoktur bir sıkıntı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:16 -->-> Daha önceki mesaj 21:15 --

anladım bşrley olmaz değil mi

bu verdiğimden
Bir iki kereden bir şey olmaz inşaallah. Bundan sonra daha dikkatli olursunuz. Geçmiş olsun.

Geri