petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

:( hasta mı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve özgepınar26 tarafından 27 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. özgepınar26

özgepınar26 New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar dişi muhabbetim sabah neşeliydi saldım hatta erkekle uçtular az önce yanlarına gittiklerimde tüy renginde farklılık farkettim ıslaktı sonra silkelenmeye başladı ve kusma hareketiyle ağzından su çıktı silkelendikçe ıslanmış ağzından çıkan suyla sanırım. az önce su içti erkekle yem verdiler birbirlerine durgun gibi geldi korktum fotoğraf çektim .sabah bebe bisküvisiyle yumurta kabuğunu karıştırıp yemliklerine koydum onla alakası olabilirmi bilgilendirirseniz sevinirim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:57 -->-> Daha önceki mesaj 18:29 --

neden kimse birşey yazmıyor :/

2. Rüstem EROĞLU

Rüstem EROĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşunuzun durumu hakkında bir şey diyemeyeceğim ama anlattıklarınız sanki hastalığa işaret ediyor. Tedbir olması açısından eşini ayırmanızı tavsiye ederim. Ve bir veterinere göstermenizi...

3. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    sabah verdiğinizden dolayı olabilir bilmiyorum benim kuşumda yumurta mamasına kabuk koyunca bi lokma alıyor sonra kusuyor ama sade yumurta veri,yorum bişey olmuyor bende anlamadım gitti

4. özgepınar26

özgepınar26 New Member

Beğenileri:
    0
    Şimdi baktım hapşırıyor ara ara ve burnunda ıslaklık vardı :s

5. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    soğuk algınlığı olmuş olabilir mi

6. Rüstem EROĞLU

Rüstem EROĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    Bebe bisküvisi vermeyin kuşlara. İçindeki sütü sindiremiyorlar, sütü sindirecek enzimleri yok kuşların. Bebe bisküvisi yerine tuzsuz etimek, buğday ruşeymi, irmik, mısır unu, pirinç unu, yulaf unu kullanabilirsiniz.

7. özgepınar26

özgepınar26 New Member

Beğenileri:
    0
    şimdi iyi gözüküyor anlık birşeymiydi anlaamadım diğer dişimde hasstalanıp öldü panik yaptım şimdi kuru burnu eşiyle mutlu duruyorlar İnşallah yoktur bir sıkıntı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:16 -->-> Daha önceki mesaj 21:15 --

anladım bşrley olmaz değil mi

bu verdiğimden

8. Rüstem EROĞLU

Rüstem EROĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    Bir iki kereden bir şey olmaz inşaallah. Bundan sonra daha dikkatli olursunuz. Geçmiş olsun.

Sayfayı Paylaş