petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

herkes bişi diyo. ortak kanaat? fotolu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ab301 tarafından 3 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    yerli bi kuş ama SERÇE kadar ufak. ben 1buçuk aylık diye aldım kuşçuya bugün geldi. ancak kafa çizgileri az geride olduğu için arkadaşlar 3-4 aylık dedi. ve şu ana kadar çok kez şahit oldumki sitede 1-2 aylık die eklenen kuş fotolarının bi çoğunda kafa çizgileri cereden başlamıyo ve bu kuş gibi daha geride. arkadaşlar 3-4 aylık diyince canım sıkıldı. bu kuşun 1buçuk-2 aylık olma ihtimali yokmu ?

2. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    rahat ol kuşun en fazla 2 aylık

3. Mustafa TORAMAN

Ya kardeşim dedim sana aynı renkten almıştım alnı böyleydi ceresinde siyahlık yeni geçiyordu ve kesinlikle erkek

4. Mehmet Yılmaz

Mehmet Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    3 aylık bana göre. Erkek. Boydan foto çekersen güzel olur, kuyruk boyutuda önemli.

Sayfayı Paylaş