Karadeniz Pet

Herkese Ücretsiz Champion Yem ve Ballı Kraker

• Konbuyu başlatan ismail baktır
  • Başlangıç tarihi
Bence gelmedi diye tasalanmayalım. Sonuçta bedavadan alacağımız bîr şey. Bu yüzden takdir etmemiz gerekirken gelmedi, ses seda yok gibi şeyler söylememiz pek doğru değil bence

Bence gelmedi diye tasalanmayalım. Sonuçta bedavadan alacağımız bîr şey. Bu yüzden takdir etmemiz gerekirken gelmedi, ses seda yok gibi şeyler söylememiz pek doğru değil bence

takdir etmek için hizmet görmek lazım kandırarak reklam yapmak saçma bence banada henüz ulaşmadı kargo

takdir etmek için hizmet görmek lazım kandırarak reklam yapmak saçma bence banada henüz ulaşmadı kargo

beden bekliyorumda. adamlarında fazla üstüne gitmemek gerek bedava diye günlük 100 mesaj gelse gerisini siz düşünün.ama sonunde yemler elimize ulaşacak

bende azönce mesaj attım hemen geri döndüler açık adres telefon numarası e mail adresi felan istediler iyi firmaymış beğendim :)

aynen bizim millet bedava bişe oldumu hücum ediyorlar sonra kendiilerinede gelmedimi başlıyorlar ağıt yakmaya :)

Dün yazdım bugün döndüler. Gerçekten hiçbir şey istemeden öylece veriyorlar değil mi?

Dün yazdım bugün döndüler. Gerçekten hiçbir şey istemeden öylece veriyorlar değil mi?

valla 4 5 gün oldu gelmedi kargolandı elinize hafta sonunda önce ulasması bekleniyor dendi ama gelmedi bilemiyorum yollarlar mı? dün siperiş ettigim ürünler bugun kahvaltı ederken geldi kargolar hızlı calsıyor eger verilirse ;)

benim 3 hafta önce istediğim numuneler şimdi geldi ama sadece 400g yem göndermişler yanında bide teşekkür notu okadar ballı kraker yoktu neyse onada şükür. skt 2015 yazıyordu yemin

Yeni geldi numune :)

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.