Karadeniz Pet

Herkese Ücretsiz Champion Yem ve Ballı Kraker

• Konbuyu başlatan ismail baktır
  • Başlangıç tarihi
Durun yaw jetmi bunlar anca volkan bey ilahi yaaaa :)))) bi sizinle ilgilenmiyorlar tamammi burda bende varim hehehehehehe

bu işten nasıl para kazanıyorlar ya herkese gönderiyorlar kargo ücretlerini kendileri karşılıyor çıkarları ne yoksa reklamdan mı para kazanıyorlar ?

ilk önce beleş gönderecek bizlerde mahcup olmamak adına sipariş edeceğiz onlarda fiyata ekleyecek :) yol su kaldırım olarak dönecek bize :)

Merhaba Onurhan Bey,
Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Evcil hayvanınızın afiyetle yemesi için adınıza bir gönderim yapabiliriz. Açık adres, telefon bilginizi ve mail adresinizi öğrenebilir miyiz?
İyi bir gün dileriz.

Heyecanla bekliyorum :)

En geç Hafta sonuna kadar elinizde olur diye mesaj atmışlar bakalım hayırlısı...

Son düzenleme:
hangi kargoyla gönderiyorlar yada kargoya verınce mesaj atıyor mu

MNG kargo ile yolluyorlar. Kapınıza kadar getiriyorlar. Evde bulamadıklarında ne yaparlar bilemem :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:22 -->-> Daha önceki mesaj 17:22 --

Kargoya verdik diye mesaj atmıyorlar. Çat kapı geliyor ürün :)

MNG kargo ile yolluyorlar. Kapınıza kadar getiriyorlar. Evde bulamadıklarında ne yaparlar bilemem :)

ben söyleyim.sizi ararlar evinize geldik bulamadık .Burdan kargonuzu alın derler.:D

Merhaba Umutcan Bey,
Hafta sonuna kadar elinizde olacağını düşünüyoruz.
Teşekkürler.

Mesaj geldi bana umudumuzu kaybetmiyelim :D

Yalnız birşey dikkatimi çekti tüm sayfa yüklenmiş adamlara ;) Bu yüzden bu kadar acele etmeseniz iyi olur.Sonuçta onların da bir kapasitesi var hemen istedim 2 dakika sonra kapımda beklerim düşüncesi yanlış.Elbet gelecek sonuçta adamlar müşteri ve reklam peşindeler.

Yalnız birşey dikkatimi çekti tüm sayfa yüklenmiş adamlara ;) Bu yüzden bu kadar acele etmeseniz iyi olur.Sonuçta onların da bir kapasitesi var hemen istedim 2 dakika sonra kapımda beklerim düşüncesi yanlış.Elbet gelecek sonuçta adamlar müşteri ve reklam peşindeler.

Beleş olunca öyle oluyor.

:) Ben bu konuyu daha önce açtığımda champion marka yemi kötüleyenler şimdi nerede ? :)

"Champion Pet
Merhaba Erdal Bey,
Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
İletişim bilginizi, açık adresinizi ve mail adresinizi iletirseniz numune gönderiminde bulunabiliriz.
İyi günler diliyoruz."

:) gönderecekler bakalım ...

Bedavayı aldıktan sonra çok memnun kalıp tekrar parayla satın alacaklarmı acaba! Yemlerindeki renkli ekmekleri çıkarsalar daha çok tercih edilirler. Ama renkli ekmeklerde ağırlığı arttırıyor o yüzden fiyatı daha uygun bence.