Karadeniz Pet

Hobi üretimhanem yakında hizmete girecek..

Sabırsızlıkla resimlerini bekliyoruz

Eni 60cm. olan kafese çift kuş rahat rahat sığar.
Ben Osman ustadan salma kafeslerimi aldım 150x56x60cm. ebatlarında.
Üretim kafeslerimi BSTden aldım. 10lu box kafes, akıllı olmayanından. UK50 modelinin 10lusunu düşün.
Sadece bir çift besleyeceksen PVC kafes almana gerek yok, fiyatı uygun çifthaneler var. Bak bu çok güzel ==> 80 LİK ÇİFTEHANE nikel kaplama

tekrar selam .
benim sadece 2 tane muhabbet kuşum var ve duyduğum kadarıyla muhabbet kuş kafes telleri enine olması gerekir . Dikine olduğu zaman kanarya için uygun kafes olduğunu söylemişlerdi.

bu bilgiye göre bu nikel kafes dikine muhabbet kuşu için uygun değil doğrumudur?=

tekrar selam .
benim sadece 2 tane muhabbet kuşum var ve duyduğum kadarıyla muhabbet kuş kafes telleri enine olması gerekir . Dikine olduğu zaman kanarya için uygun kafes olduğunu söylemişlerdi.

bu bilgiye göre bu nikel kafes dikine muhabbet kuşu için uygun değil doğrumudur?=

Telin yönü çok önemli değil. Muhabbet kuşları tırmanmayı sevdiği için yatay telde daha rahat hareket ederler sadece.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:13 -->-> Daha önceki mesaj 12:53 --

Selamlar,
Bu akşam kardeşimi aldım eve geldik. Dolap ve salma kafesleri bir güzel temizledik. Salma kafeslerin arkasına ve içlerine ışıklandırma için kablo kanalları yapıştırdım ve kurumaya bıraktım. Yarın akşam kablolama işlemini yapacam. Kısmet olursa yanar döner fotoğraf paylaşmak istiyorum. :)

Kolay gelsin kardeşim hayırlı işler, artık bitsinde ziyarete gelelim yavv,

Bunlar yarın öbürgün biter de..
10lu boxı nasıl kuracam kurarken kablolamayı nasıl yapacam o beni zorlayacak gibi:)

Levent kardeşim çık uzak değiliz ama müsait olursam sana çok yardımcı olmak isterdim iyi,kotu tecrübem var, nasip olursa belki birlikte kurarız,

Teşekkür ederim. Hele şu salmalar bitsin, hafta sonu kuşları getireyim de.. Yavaş yavaş kurarım ben box kafesi, ama gelmek istersen her zaman beklerim. Hafta içi akşamları hobihanemde olacağım. :)

kafesleride mi ışıklı yapacaksın usta ?

teşekürler bılgilendırme için :)

Rica ederim, her zaman bekleriz. :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:07 -->-> Daha önceki mesaj 01:22 --

Birinci salma komple bitti sayılır.
İkinci salmanın da kablolama işi bitti, led yapışacak.

69127654118413460810.jpg

04846837102643712971.jpg

46713077147997483821.jpg

16595198061169464212.jpg

17102484529900385392.jpg

03486528640703276652.jpg

levent bey bütün bu işlemler size ne kadara mal oldu.. kafes sisteminden bahsediyorum sadece..
heveslenipte bir gün benzerini yapmak istiyorum diyenlere bir nebze ışık olmuş olur.. :)

en büyük müşterisi ben olucam sanırım :) böyle sisteme her kus konmaz :) asıl bombayı kuslarla patlatacak eminim :)

levent bey bütün bu işlemler size ne kadara mal oldu.. kafes sisteminden bahsediyorum sadece..
heveslenipte bir gün benzerini yapmak istiyorum diyenlere bir nebze ışık olmuş olur.. :)

2 tane 150cm. salma kafes aldım Osman ustadan toplam 500.-TL
1 tane 10lu box aldım Bst kafesten 700.-TL

Darısı başına.. :)

:) tabi hediye etmek isterseniz çekinmeyin ok mi taaaaa konyadan kalkıp gelcem istediğiniz kadar hediye edebilirsiniz:)