Karadeniz Pet

Hobi üretimhanem yakında hizmete girecek..

2 tane 150cm. salma kafes aldım Osman ustadan toplam 500.-TL
1 tane 10lu box aldım Bst kafesten 700.-TL

Darısı başına.. :)

elimdekiler bir yavrulasa daha gözüm görmez o paraları, gider siparişini veririim.. senin ve murat beyin fikirlerine cok ihtiyacım var.. salma kafesimin iskeleti tamamlandı bugün.. tel gerilecek.. ısıklandırma ve yuvalık tünek ayarlaması kaldı.. ama halen emin degilim dogru mu yaptıgımdan..

elimdekiler bir yavrulasa daha gözüm görmez o paraları, gider siparişini veririim.. senin ve murat beyin fikirlerine cok ihtiyacım var.. salma kafesimin iskeleti tamamlandı bugün.. tel gerilecek.. ısıklandırma ve yuvalık tünek ayarlaması kaldı.. ama halen emin degilim dogru mu yaptıgımdan..

El emeği göz nuru iyidir. Bu yaptığını kullan. İlerde tekrar yaparsan, bunda edindiğin tecrübe çok yararlı olacaktır.

çekyat, yemek masası ve 1 bilgisayar koyacam bende :) oda 25metrekare tam... yarısı bos kaldı degerlendirmek lazım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:29 -->-> Daha önceki mesaj 23:28 --

El emeği göz nuru iyidir. Bu yaptığını kullan. İlerde tekrar yaparsan, bunda edindiğin tecrübe çok yararlı olacaktır.

ama cok büyük oldu.. 2mx2m genişliğinde.. cifthaneyi icine mi yerlestirsem direk

salma bodrumda suan.. asagı inmeye üsenmesem fotograf ceker yüklerdim buraya.. kısmetse yarın aksama hazır olur sistemim :)

benimkisi acemi işi, begeni almayabilir pek.. hayatımda ilk defa üretim yapma kararı aldım.. ilk defa kümes gibi bişey yaptım :)

e şimdi hediye :) bi olur iki olur :) ama cennetine düşünce 3 demeden beş demeden çalasım gelir benim :)
Napıcaksın o kadar kuşu? Turşu mu?

benimkisi acemi işi, begeni almayabilir pek.. hayatımda ilk defa üretim yapma kararı aldım.. ilk defa kümes gibi bişey yaptım :)

Maltepede bi petshop var, ön vitrini komple salma yapmış, içine girip seçiyorsun kuşu :)
Kendi yaptığını küçümseme bence güzel olacak.

bi kac fotograf cekip geleyim.. heveslendim simdi :) bi konu acmam farz oldu bana

inşallah begenirsiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:32 -->-> Daha önceki mesaj 23:52 --

levent bey sizin konunuzu engellemiş olmayalım.. dilerseniz buradan yorum yapabiliriz..

Salma içi aydınlatma sistemi. Senin baban da mı elektrikçiydi be Levent ACAR..¿

91338268953976703578.jpg

34259294128418926451.jpg

Sıcaklık ve nem çok önemli

53530392376599759538.jpg

Son düzenleme:
Selamlar..
Bu gün kafesçi Osmana gittim. Kendisi yoktu ama oradaki yardımcısına kendimi tanıttım. Fuarda oranın buranın fotoğrafını çekince, herkesler farketmiş zaten. :)
Neyse efendim. Fuarda gördüğüm 150cm. salmanın giyotin telli modelinden 2 tane sipariş verdim. 7-10 gün sonra alacam kısmet olursa. Kuşlarda ondan sonra gelecek işte. :)
05835615778876769000.jpg

Bu arada salmaların altına koymak için 80cm. yükseklikte 150x75en ve derinlikte MDFlam dolap yapılıyor. PVC dolap altta dayanıklı olmayacak gibi geldi. Dolabada yemler vb. alet edavat konulacak.

Geçen hafta da Bst kafese 10lu box sipariş verdim. Sanırım onu da haftaya alıcam. Şunun akıllı olmayanı ve 10lusunu sipariş ettim.
80459165936666048873.jpg

Boxkafesi ben kuracam, salma hazır gelecek. Işıklandırmalarını yapacam ve kuşlar gelecek kısmet olursa..

Ben de aldim teklisini bakalim gelince nasil olacak .

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

seni sıkı takip ediyorum abi :) hayırlı olsun , paylaşımların devamını beklerim

Bu ortadaki bölüm nedir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:28 -->-> Daha önceki mesaj 23:28 --

Tel kafes boyutu nedir