petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafesteki değişiklikler...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kemal ÇETİN tarafından 6 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Kemal ÇETİN

Genel bir görüntü.Kendim yine başka bir yuvalık yaptım 25*20*20h bu bayağı büyük oldu:D İzmirden kargo ile ön tel aldım biraz önce taktım.50*40 4,5 tl ye aldım.Dişi daha yuvalığa hiç girmedi en son yumurtasını yemişti.Bu da yuvalığın girişi ve kafesin içinden bir görüntü;

Bir de arkadaşlar son bir soru, yem kurtlanmış bugün 2 tane gördüm çıkardım balık yemi yaptım :D fakat bu kurtların kuşlara zararı olur mu yemi değiştirmeli miyim ?

2. Umutcan AĞLAR

Yuvanın girişindeki tahtayıda kırın bence.

3. Kemal ÇETİN

Onu bende düşünmüştüm kardeşim hallettim konuyu açtıktan sonra.

4. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Eline sağlık kemal abi,teli nereden aldın kargo ücreti ne kadar tuttu hangi kargo? :D bizide bilgilendir bu konuda :)

5. Mehmet Alim CANDEMİR

Ali Bey kafes ön telini diyorsanız tüm kuşçularda satılır fiyatı 5 ila 15tl arası.

6. Ali Alp ÇOŞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Bunu biliyorum ancak kargoyla aldım dediğinden dolayı hangi siteyi kullandı merak ettim :)

7. Kemal ÇETİN

Ali ben sahibinden.com da bi petshop'dan aldım 2 adet aldım 9 tl tel 11tl de(Aras)kargoya verdim. Bu arada kapıda ödemeli geldi.Güzel kalvaniz telden yapılmış sağlam bi ön tel ben beğendim 15-20 tl ye de var kalite ile alakalı ama buda beni en az 2-3 yıl idare eder.Ömürlük olsun diyorsan onlar daha iyi.

8. Ali Alp ÇOŞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Teşekkür ederim kemal abi,aldığın adam sürekli satış yapıyorsa bana öm ile link atabilirmisin hazırda bulunsun :)

9. Kemal ÇETİN

10. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Güzel olmuş valla..BOL YAVRULAR ALMAN DİLEĞİMLE..

11. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Kemal abi gayet iyi olmuş Umutcan abiminde dediği gibi girişteki tahtayı kırsan iyi olur :) iyi üretimler.

12. Kemal ÇETİN

Teşekkürler abi inşallah hayırlısı... :)

13. Kemal ÇETİN

Onu hallettim kardeşim de bir şey sorucam ben Marmarise falan hiç sormadım bu ön tel oralarda var mıydı taaa İzmirlerden getirtik 2 katı para ödedik birde :D

14. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Abi mutlaka vardır da ben yerlerini tam bilmiyorum işte nerlerde satılıyo ki ben sorarım sonra sana dönerim tekrar :)

15. Kemal ÇETİN

Zaten satılıyorsa boş yere kargo parası vermiş olucaz.

16. defne

defne Guest

sen yemini 2 günde bir temizlesen ve ayrıca yemini kontrol etsen kurtlardan kurtulursun

17. Kemal ÇETİN

Bende kurtlardan kurtulma yöntemlerini biliyorum ama benim merak ettiğim kuşlara zararı olur mu sorusuydu.Akıllı yemlik olduğu için haftada bir temizliğini yapıyorum.Akıllı yemlikteki yemi temizleyemezsin komple dökmen lazım sonuçta çöpler alta gidiyor :)

18. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    çok güzel el yapımı bir kafes süper olmuş

19. Kemal ÇETİN

Teşekkürler kardeşim Kendin yapınca bi başka oluyor tabii :)

Sayfayı Paylaş