Karadeniz Pet

Kafesteki değişiklikler...

• Konbuyu başlatan Kemal ÇETİN
  • Başlangıç tarihi
K

Kemal ÇETİN

Guest
nv13p.jpg

Genel bir görüntü.Kendim yine başka bir yuvalık yaptım 25*20*20h bu bayağı büyük oldu:D İzmirden kargo ile ön tel aldım biraz önce taktım.50*40 4,5 tl ye aldım.Dişi daha yuvalığa hiç girmedi en son yumurtasını yemişti.Bu da yuvalığın girişi ve kafesin içinden bir görüntü;

nv18p.jpg

Bir de arkadaşlar son bir soru, yem kurtlanmış bugün 2 tane gördüm çıkardım balık yemi yaptım :D fakat bu kurtların kuşlara zararı olur mu yemi değiştirmeli miyim ?

Yuvanın girişindeki tahtayıda kırın bence.

Onu bende düşünmüştüm kardeşim hallettim konuyu açtıktan sonra.

Eline sağlık kemal abi,teli nereden aldın kargo ücreti ne kadar tuttu hangi kargo? :D bizide bilgilendir bu konuda :)

Ali Bey kafes ön telini diyorsanız tüm kuşçularda satılır fiyatı 5 ila 15tl arası.

Ali ben sahibinden.com da bi petshop'dan aldım 2 adet aldım 9 tl tel 11tl de(Aras)kargoya verdim. Bu arada kapıda ödemeli geldi.Güzel kalvaniz telden yapılmış sağlam bi ön tel ben beğendim 15-20 tl ye de var kalite ile alakalı ama buda beni en az 2-3 yıl idare eder.Ömürlük olsun diyorsan onlar daha iyi.

Ali ben sahibinden.com da bi petshop'dan aldım 2 adet aldım 9 tl tel 11tl de(Aras)kargoya verdim. Bu arada kapıda ödemeli geldi.Güzel kalvaniz telden yapılmış sağlam bi ön tel ben beğendim 15-20 tl ye de var kalite ile alakalı ama buda beni en az 2-3 yıl idare eder.Ömürlük olsun diyorsan onlar daha iyi.
Teşekkür ederim kemal abi,aldığın adam sürekli satış yapıyorsa bana öm ile link atabilirmisin hazırda bulunsun :)

Güzel olmuş valla..BOL YAVRULAR ALMAN DİLEĞİMLE..

Kemal abi gayet iyi olmuş Umutcan abiminde dediği gibi girişteki tahtayı kırsan iyi olur :) iyi üretimler.

Kemal abi gayet iyi olmuş Umutcan abiminde dediği gibi girişteki tahtayı kırsan iyi olur :) iyi üretimler.

Onu hallettim kardeşim de bir şey sorucam ben Marmarise falan hiç sormadım bu ön tel oralarda var mıydı taaa İzmirlerden getirtik 2 katı para ödedik birde :D

Abi mutlaka vardır da ben yerlerini tam bilmiyorum işte nerlerde satılıyo ki ben sorarım sonra sana dönerim tekrar :)

Zaten satılıyorsa boş yere kargo parası vermiş olucaz.

sen yemini 2 günde bir temizlesen ve ayrıca yemini kontrol etsen kurtlardan kurtulursun

Bende kurtlardan kurtulma yöntemlerini biliyorum ama benim merak ettiğim kuşlara zararı olur mu sorusuydu.Akıllı yemlik olduğu için haftada bir temizliğini yapıyorum.Akıllı yemlikteki yemi temizleyemezsin komple dökmen lazım sonuçta çöpler alta gidiyor :)

Geri