petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kanadındaki sıkıntı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sinan Altın tarafından 23 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Sinan Altın

Kanadında bir sıkıntı mı var birkaç gündür arada bu hali alıyor kendi kanadını genleştirip düzeltiyor

2. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kusun ucmasina bir engel olmuyorsa onemli birsey degildir diye tahmin ediyorum

3. armand0

armand0 Guest

Arada benim kuşlarda yapıyor ama bir sorun yok uçmasına engel olmadığı sürece

4. Sinan Altın

Aslında kuşumu aldığımdan beri öyle alalade uçamıyor.Sürekli alçaktan ve çok az uçuyor yön duygusuda pek iyi değil.Kanadı birkaç gündür arada bu şekilde oluyor

5. Sinan Altın

6. armand0

armand0 Guest

Kardeşim bir sorun yokki neyi güncelliyorsun kuş uçtukdan sonra yapıyor diye tahmin ediyorum yoruluyor sende zaten arada yapıyor diye belirtmişssin bir sorun yok

7. Sinan Altın

Güncellememin sebebi aldığımdan beri uçamıyor olduğunu söylemem..Bel hizasında maximum 10 saniye uçuyor.Ayrıca kafesin içindeyken bu hali alıyor.Ben bu yüzden mi uçamıyor acaba diye merak ettiğim için soruyorum veya neden uçamıyordur birşeyi yoksa

8. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    tembellik yüzünden uçamıyor olabilir bol bol uçuş egzersizi yaptırın derim

9. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

benim kuşumda uçamiyordu bugun kuşcuya götürdüm dedi tuye girmiş ondan uçuş tuyleri dökülmüş ondan uçamaz dedi...

10. Sinan Altın

Benim kuşumda tüylerini yeniliyor ama kanadındaki tüyler gerinince tam gibi duruyor.Uçuş egzersizi derken parmagım havadayken uçsada yere iniyor.

Sayfayı Paylaş