Karadeniz Pet

Kuş eğitimi ( Yabancıların Eğitme Taktiği)

Simay Yetiş

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar yararlı olcağını düşündüm arkadaşlar için paylaşmak istedim.

Bir muhabbet kuşunun Eğitim

El Taming - başka bir şey yapılabilir önce, muhabbet kuşu elinizle rahat olmalıdır. Yapabileceğiniz en kötü şey, onun kafese elinizi kıpırdamak olduğunu. Sadece ulaşmak ve ya onu kapmak olmamalıdır. İlk adım yanına onu almadan kendi kafesine (Teitler 46) elini koymaktır. Bu ona kendi varlığını kullanılan almayı sağlar. Birkaç seans boyunca, yavaş yavaş muhabbet kuşu için el yakın ve daha yakın hareket. Bir süre sonra, o kullanılacaktır.
Sizin Finger üzerine Git bir Budgie öğretmek - Bu düzgün bir hile ve davranır sunarak olduğunu gerçekleştirmek için en iyi yoldur. Parmağınızla üzerine atlamak için kuşunuzu teşvik etmek darı kullanın. Göğsünün tabanına karşı parmağınızı yerleştirin ve onu tedavi sunmak için diğer elinizi kullanın. O senin parmağında atlar zaman, ona darı keyfini sağlar. Sonunda, o onun göğsüne karşı yerleştirdiğinizde parmağınızla üzerine doğru atlamak için bileceksiniz.
Whistlng - Bu gerçek kelimeleri taklit bir öncüsüdür. Arka arkaya iki ya da üç basit ıslık ile başlayın. Birçok kez, kuşlar onu asmak olsun ve sonra daha karmaşık melodileri ıslık edebiliyoruz.
Taklit - insanlar genellikle nasıl konuşmak onların muhabbet kuşlarını öğretim hakkında övünmek rağmen, hakikat muhabbet kuşları sadece insan konuşmasını taklit olduğunu. Yani olsa da, daha az etkileyici yapmaz. Tekrarlama (Feyerabend 40) gitmek için tek yoldur. "Güzel çocuk" gibi basit bir kelime veya kelime öbeği seçin ve mümkün olduğunca sık tekrarlayın. Sonunda, o sizi şaşırtabilir ve size geri diyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Translate'den mi çevirdiniz ? Sitenin linkini atarsanız çevirebilirim.

Geri