petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşlarda bit pire hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve umut aktaş tarafından 7 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    erkek muhabbet kuşama dişi kuş aldım erkek kuşum hiç kaşınmıyordu arada kaşınıyordu dişi geldi ikiside çok kaşınıyor durmadan heryerlerini ağızlarıyla ayaklarıyla kaşıyorlar ama belirginbi böcek gibi bişi göremedim sizce bunun nedeni nedir

2. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Hayret fotoğraf koyup ırklarını sormadınız. :D
    Nedeni ikisi de tüylerini düzeltiyor birbirlerine daha güzel görünmek için , ama ne olur ne olmaz diye ışık tutarak tüylerin derinlerine bakmaya çalışın kırmızı bir şeyler görürseniz bittir .

3. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    :)))) teşekkürler diyer yorumlarınızı bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:16 -->-> Daha önceki mesaj 14:40 --

başka düşüncesi olan yokmu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:40 -->-> Daha önceki mesaj 15:16 --

güncellllllllllllll

4. Levent Sayar

Parazit olabilir.Gozle gormen zordur.tuyleride dokulduyse eger parazitte olabilir.sprey ilaci satiliyor.ensesine kanatlarinin altina ve kuyruk sokumuna skıyorsun.

Tapatalk araciliğiyla,
    Samsung Note 3 Cihazimdan Gonderildi.

Sayfayı Paylaş