Karadeniz Pet

kuşlarım kızışmış mı ve ırkları ?

bettikler

Meraklı Üye
arkadaşlar kuşlarıma bakarmısınız kızışmışlarmı bide ırkları hakkında bilgi verirseniz sevinirim dişi biraz kucuk ve tombul bana pakıstan gibi geldi ama siz ne dersınız çiftleşmeleri için ne yapabilirim kur yapıyorlar birbirlerine ama cıftleşmıyorlar dısı hergun yuvalıga girip cıkıyor ama yumurta yok 1 ay oldu

frTuZD6.jpg

1Oq6MY1.jpg

5CfI4US.jpg

ZkhTilr.jpg

Cqkdz2A.jpg

Yuvalık varmı kafeste göremedim ama güzel kuşlar

yuvalık var resımde cıkmamıs

öpüşme var ayak atmaya calısıyor ama dısı pozizyon vermıyor ağzına kusuyor. Kac zaman dır mama yapıpı veriyordum yemiyorlardı dun mamanın içine biraz yesıllık attım yeşıllıgı bitirip mamayı yemeye başladılar :) mamanın biraz faydası oldu sankı erkek biraz daha bi dısıye fazla kur yapmaya başladı

Konu dışı olacak ama kafesin sabitlendiği vida çıkmak üzere, dikkat et bir kaza olmasın

hocam o vida baya sağlam denedim cıkmıyor sallanmada düşmüyor :)

Maşaallahh çok güzel bir çift benim fikrim fazla rahatsız etmeyin bu çift tam yavru almaya uygun

kuşların yaşları hakkında bilgi verebilirmisiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:02 -->-> Daha önceki mesaj 01:15 --

oi9254T.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:38 -->-> Daha önceki mesaj 02:02 --

-----------------

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:52 -->-> Daha önceki mesaj 22:38 --

-------------------

Benim Konum Değil Ama :(

Ben dişi bir muhabbet kuşu almıştım ama daha cinsini felan bilmiyordum cinsi iyi değilmiş kuşculara göre yavru felan vermezmiş ama ben genede gittim süper bir erkek aldım dişi seçmişti eşini anlaşıyorlardı ama daha sonra ben dişiyi sattım yerine kendim sevdim diye anaç diye bir dişi aldım.

Erkek Muhabbetle Dişi Muhabbet hiç Anlaşamıyorlar Kafeste Ayrı Yerlerde Duruyorlar Sürekli. Sanırım Dişi Büyük Erkekten.

Bülbül gibi şakıyan erkek muhabbetin sesi çıkmaz oldu arada sırada konuşur oldu acaba ne yapmam gerekir birbirlerine alışmaları için.

Günde 1 Ballı Kraker Yiyen Erkek Hiç Yemez Oldu.

LÜTFEN Cevap Verin Çok Zor Durumdayım.

Ikisi de bir yasindan buyuk. Bir de disi kusun diskisi buyuk mu? Daha once disari cikardiysan simdide cikar ve diskisina bak buyukse yumurta vardir.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

dısının dıskısı da baktım normal

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:19 -->-> Daha önceki mesaj 00:18 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:54 -->-> Daha önceki mesaj 00:19 --

Geri