petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşlarım kızışmış mı ve ırkları ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bettikler tarafından 6 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. bettikler

bettikler Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar kuşlarıma bakarmısınız kızışmışlarmı bide ırkları hakkında bilgi verirseniz sevinirim dişi biraz kucuk ve tombul bana pakıstan gibi geldi ama siz ne dersınız çiftleşmeleri için ne yapabilirim kur yapıyorlar birbirlerine ama cıftleşmıyorlar dısı hergun yuvalıga girip cıkıyor ama yumurta yok 1 ay oldu

2. Emre AVCI

Emre AVCI Guest

Yuvalık varmı kafeste göremedim ama güzel kuşlar

3. bettikler

bettikler Member

Beğenileri:
    0
    yuvalık var resımde cıkmamıs

4. Emre AVCI

Emre AVCI Guest

Biraz gözlemle atlar dişiye öpüşme varsa

5. bettikler

bettikler Member

Beğenileri:
    0
    öpüşme var ayak atmaya calısıyor ama dısı pozizyon vermıyor ağzına kusuyor. Kac zaman dır mama yapıpı veriyordum yemiyorlardı dun mamanın içine biraz yesıllık attım yeşıllıgı bitirip mamayı yemeye başladılar :) mamanın biraz faydası oldu sankı erkek biraz daha bi dısıye fazla kur yapmaya başladı

6. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    Konu dışı olacak ama kafesin sabitlendiği vida çıkmak üzere, dikkat et bir kaza olmasın

7. bettikler

bettikler Member

Beğenileri:
    0
    hocam o vida baya sağlam denedim cıkmıyor sallanmada düşmüyor :)

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Maşaallahh çok güzel bir çift benim fikrim fazla rahatsız etmeyin bu çift tam yavru almaya uygun

9. bettikler

bettikler Member

Beğenileri:
    0
    kuşların yaşları hakkında bilgi verebilirmisiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:02 -->-> Daha önceki mesaj 01:15 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:38 -->-> Daha önceki mesaj 02:02 --

-----------------

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:52 -->-> Daha önceki mesaj 22:38 --

-------------------

10. Bayram

Bayram Guest

Benim Konum Değil Ama :(

Ben dişi bir muhabbet kuşu almıştım ama daha cinsini felan bilmiyordum cinsi iyi değilmiş kuşculara göre yavru felan vermezmiş ama ben genede gittim süper bir erkek aldım dişi seçmişti eşini anlaşıyorlardı ama daha sonra ben dişiyi sattım yerine kendim sevdim diye anaç diye bir dişi aldım.

Erkek Muhabbetle Dişi Muhabbet hiç Anlaşamıyorlar Kafeste Ayrı Yerlerde Duruyorlar Sürekli. Sanırım Dişi Büyük Erkekten.

Bülbül gibi şakıyan erkek muhabbetin sesi çıkmaz oldu arada sırada konuşur oldu acaba ne yapmam gerekir birbirlerine alışmaları için.

Günde 1 Ballı Kraker Yiyen Erkek Hiç Yemez Oldu.

LÜTFEN Cevap Verin Çok Zor Durumdayım.

11. Serhat YÜKSEL

Ikisi de bir yasindan buyuk. Bir de disi kusun diskisi buyuk mu? Daha once disari cikardiysan simdide cikar ve diskisina bak buyukse yumurta vardir.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

12. bettikler

bettikler Member

Beğenileri:
    0
    dısının dıskısı da baktım normal

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:19 -->-> Daha önceki mesaj 00:18 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:54 -->-> Daha önceki mesaj 00:19 --

Sayfayı Paylaş