petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarım kızışmış mı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa MERT tarafından 27 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Mustafa MERT
    Gizli

Arkadaşlar kuşlarım tahminen kaç aylık 7-8 aylık oldugunu düsünüyorum ve cinsiyetleri konusunda sarı olandan pek emin degilim. Birde kızışmışlar mı merak ediyorum ? Yuvalıga dişinin pek fazla ilgisi yok .. Ayrıca ırkları nedir ? Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim ..

2. Mustafa MERT
    Gizli

yardımcı olacak kimse yokmu ?

3. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    kuşların ikiside dişi biri kızışmış diğeri kızışıyor

4. Mustafa MERT
    Gizli

Sarı olana erkek demişlerdi 1 ay önce koydugum fotolarda .. Ayrıca hangisi kızışmış ?

5. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    mavi olan kızışmış sarı olanda kızışmaya başlamış. ceresine dikkat edersen kahverengi olmaya başlamış. erkek olsa koyu mavi olmalıydı.

6. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    2 sidemi dişi ? Sarı olan Erkek mavi dişidir.Irklarına gelince ikiside yerli bu arada yaşlarıda erkek 1 yasın üstünde dişide hemen hemen 10-12 aylık ... Yuvalıklarını tak gerisini onlara bırak hayırlısıyla hallederler..

7. Mustafa MERT
    Gizli

Koyu pempeydi sarının ceresi mavileşmeye başlıyor dostum ama emin degilim cinsiyetinden ..

8. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16

Kuşun erkek rahat ol ;)

9. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    bu cere erkekse benden yorum yok daha ;)

10. Mustafa MERT
    Gizli

Eyv. dostum :) Irkları konusunda yerli olduklarına emin misin ? Çek demişlerdi alırken ??

11. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

yuvalık takabilirsin dostum.

12. Mustafa MERT
    Gizli

Yuvalıgı taktım 1 ay önce içine kuş kumu koydum ve yeni yeni mavi kuş girip cıkmaya başladı .. Kafes tabanındaki kagıtları yırtmış :)
    Bu arada sarı kuşun cinsiyeti hakkında ikilem devam ediyor kesin emin olan varmı erkek mi dişi mi ona göre degistircem dişiyse .. ??

13. Mustafa MERT
    Gizli

14. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    ikilemlik bisey yok dostum kusun net bir şekilde erkek .. ama diyorsanki heycan arıyorum benden bukadar ;)

15. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    kuş net erkek

16. Sevtap DERİN
    Gizli

Sarı olan erkek. Dişi kızışmaya başlamış. Ama sanki erkek biraz daha küçük gibi geldi. İnşallah en yakın zamanda yavru alırsınız.

Sayfayı Paylaş