Karadeniz Pet

Kuşlarım ve kafes hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum.

konu hakkkında bilgim olmadıgı için sormak öğrenmek istiyorum bodrum katta (ısıksız) bu dediğiniz tarz bir ledle verim alabilirmiyiz birde elektrik ne kadar harcalar maliyeti nasıl olur?

Son düzenleme:
Tüm yorumları okumadım ama hiçbişeyi kanıtlamak zorunda değilim. Yeni bir polemiğe de asla girmeyi düşünmüyorum. Akşama konu sahibine kafesimin oyun bahçesinin fotolarını atıcam. Olurda unutursam konu sahibinden hatırlatma maili bekliyorum.

Tüm yorumları okumadım ama hiçbişeyi kanıtlamak zorunda değilim. Yeni bir polemiğe de asla girmeyi düşünmüyorum. Akşama konu sahibine kafesimin oyun bahçesinin fotolarını atıcam. Olurda unutursam konu sahibinden hatırlatma maili bekliyorum.

Ben hatırlatırım ilknur hanım..:D Merak ettiğim sadece sizin gibi bilgi birikimi yüksek birinin kuşlarına baktığı ortamı merak ediyorum. Acaba araştırıp yapmayanlardan mısınız. :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:43 -->-> Daha önceki mesaj 12:38 --

Bu kuşlar sizin mi ilknur hanım ,
Do2zaz.jpg

d43QmL.jpg

baya güzel oyuncaklar gerçekten ;) oğuzhan bey çok özel değilse maliyet konusunda yazabilirmisin bana

baya güzel oyuncaklar gerçekten ;) oğuzhan bey çok özel değilse maliyet konusunda yazabilirmisin bana

Biliyorum zaten ben aydinlatma icin sordum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:17 -->-> Daha önceki mesaj 13:14 --

Konu obreusunmus kusura bakmayin obreusa sormustum

kuşların tüyleri çok dökülmüş dostum

Hocam lütfen konuyu tartışma ortamına çevirmeyelim.

Ben bir konuya açıklık getirmek istiyorum.

Günışıgı yada beyaz ışık ikiside aynı değerlerde parlaklık veriyor ve ikiside direk baktığınızda göz alabiliyor. Yani ikisinin arasındaki tek fark renk farkı. Bu nedenle Eğer beyaz ışığın gözlere zararı var ise günışığınında aynı derecede zararı vardır. Ben sadece gözüme beyaz ışık daha güzel göründüğü, kafesin içini daha güzel gösterdiğini düşündüğüm için beyaz kullandım. Tercih meselesi kısacası.

Işıklandırma konusunda şimdiye kadar yapılan yorumlara teşekkür ederek, tartışma ortamının devam etmemesi için lütfen ışıklandırma hakkında yorum yapmayınız.

Teşekkürler.

İster beyaz ister sarı farketmez . Göz alma felanda söz konusu değil . Arkadaşa onu anlatmaya calıstım

Son düzenleme:
konu hakkkında bilgim olmadıgı için sormak öğrenmek istiyorum bodrum katta ( ısıksız) bu dediğiniz tarz bir ledle verim alabilirmiyiz birde elektrik ne kadar harcalar maliyeti nasıl olur?
Hocam led ışıklar kafes içerisinde tamamen karanlıkta güzel bir aydınlatma sağlıyor. Ama bodrum katta ne kadar sağlıklı olur bilemeyecegim.
Ilknur hanım oyun bahçesinin resmini ben istememiştim ama yinede ekleyebilirsiniz.
Hocam maliyet konusunda pek birşey söyleyemem çünkü elimde bulunan malzemelerden yaptım. Led ışıkların metresi 3 lira civarında tutuyor olması lazım.
kuşların tüyleri çok dökülmüş dostum
Evet aldığım yerde bu haldelerdi. Vitamin tavsiyesine başladım i̇nşallah düzelteceğim.
İster beyaz ister sarı farketmez . Göz alma felanda söz konusu değil . Arkadaşa onu anlatmaya calıstım
Evet hocam bende bu şekilde düşünüyorum.

Yorum yapan tüm arkadaşlara teşekkürler ederim. Devamını beklerim :)

Geri