Karadeniz Pet

Kuşum eğitim için hazır mı

• Konbuyu başlatan carvenaus
  • Başlangıç tarihi
C

carvenaus

Guest
Muhabbet kuşum şuan anne ve babası ile aynı kafeste bakıyorum.Aldığım abi 15 gün sonra ayırabilirsin demişti .Alalı 5 gün oldu şimdi ayırabilirmiyim ? Youtube'da maviş isimli çok yetenekli bir kuşun sahibi,eğer eğiticekseniz maximum 2 aylık olmalı demişti.

Moderatör tarafında düzenlendi:
eğitebilirsinde ama kuş dişiye benziyor ceresi kahverengi çıkmış birkaçtane fotoğraf yollarsan iyi görebiliriz

anne ve baba zarar vermıyorsa dursun yanlarında gözlemleyın yem kırmaya başlayınca ayırın tek kafese alın ne kadar kucuk olursa egıtımı de o kadar kolay olur

Yeme düştüğü anda yavrular ayrılabilir eğitime başlanır, 30 35 günlük olduğunda rahatlıkla yem yer.

Eğitimine 45 günlükken falan başlayabilirsiniz yani yem kırmaya başladığı dönemden itibaren

Peki hemen çekiyim fotosunu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:33 -->-> Daha önceki mesaj 20:27 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:34 -->-> Daha önceki mesaj 20:33 --

Gördüğüm kadarıyla anne ve babası ağzına kusuyorlar yavrunun.tam olarak kaç günlük ve elimde yem kırdırmaya alıştırabilirmiyim ? Benden kaçmıyor çok güzel bakıyor :) Şimdilik ortama alışsın diye hiç ellemedim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kolay eğitirsiniz kuşu. Ayrıca her Allah'ın kuşu eğtilir. Yavru daha kolay eğitilir ama her kuş eğitilir

Geri