petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum için yardım edin ! :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Çağrı yalçıncı tarafından 15 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Çağrı yalçıncı

bir erkek bir dişi kuşum vardı. uçarken birbirlerinin peşinden gidiyorlardı erkek dişinin kuyruğuna basıyor sırtına vuruyordu ama kafeste sürekli birbirleriyle gagalaşıyorlar ve vuruşuyorlardı .geçenlerde bir erkek kuş balkona konmuştu bende kafese aldım. şimdi o erkekle dişi anlaşıyorlar birbirlerine kur yapıyorlar ama diğer erkek çok yanlız kaldı aynı kafesteler sanki o erkek kuşum dışlanmış gibi duruyor ne yapmalıyım yardım edin :(

2. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    1 çift ayarladıysan başka bi kuş aynı kafese koyma ikisi anlaşır biri dışlanır ilgilenmezler onunla . ya o erkeğin yanınada bi dişi ayarlayın yada tek dişi olan bi arkadaşa verin yada yanlızlığa alışsın

3. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Katılıyorum.

4. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0
    Bence yanlizliga birakmayin y'a erkek ihtiyaci olan birine verin yada anlasabikecegi bir disi koyun Ben olsam oyle yapardim emin olki cok daha mutlu yasar erkek kusunuz sizde kendinizi daha iyi hisedersiniz

5. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    erkekge bir dişi alın

6. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    iki çift besleyebilirseniz onada bir eş alın yoksa birine verin veya satın derim.

7. animal welfare

animal welfare New Member

Beğenileri:
    0
    kardeşim git bir dişi al yazık hayvana

Sayfayı Paylaş