Karadeniz Pet

kuşum için yardım edin ! :(

• Konbuyu başlatan Çağrı yalçıncı
  • Başlangıç tarihi
Ç

Çağrı yalçıncı

Guest
bir erkek bir dişi kuşum vardı. uçarken birbirlerinin peşinden gidiyorlardı erkek dişinin kuyruğuna basıyor sırtına vuruyordu ama kafeste sürekli birbirleriyle gagalaşıyorlar ve vuruşuyorlardı .geçenlerde bir erkek kuş balkona konmuştu bende kafese aldım. şimdi o erkekle dişi anlaşıyorlar birbirlerine kur yapıyorlar ama diğer erkek çok yanlız kaldı aynı kafesteler sanki o erkek kuşum dışlanmış gibi duruyor ne yapmalıyım yardım edin :(

1 çift ayarladıysan başka bi kuş aynı kafese koyma ikisi anlaşır biri dışlanır ilgilenmezler onunla . ya o erkeğin yanınada bi dişi ayarlayın yada tek dişi olan bi arkadaşa verin yada yanlızlığa alışsın

1 çift ayarladıysan başka bi kuş aynı kafese koyma ikisi anlaşır biri dışlanır ilgilenmezler onunla . ya o erkeğin yanınada bi dişi ayarlayın yada tek dişi olan bi arkadaşa verin yada yanlızlığa alışsın

Bence yanlizliga birakmayin y'a erkek ihtiyaci olan birine verin yada anlasabikecegi bir disi koyun Ben olsam oyle yapardim emin olki cok daha mutlu yasar erkek kusunuz sizde kendinizi daha iyi hisedersiniz

erkekge bir dişi alın

iki çift besleyebilirseniz onada bir eş alın yoksa birine verin veya satın derim.

Geri