Karadeniz Pet

Kuşum kasılıyor

doğan.0505

Yeni Üye
Kuşumun kanat çırpma sesleri ile uyandım kasılıyor kanat gövde baş özellikle ve ses çıkarıyor hemde durmadan ne yapacağımı bilmiyorum etraftada kanatlı hayvan veterineri yok ne yapmalıyım yaşayan ya da bunun ne olduğunu bilen varmı?

Bu kuş gibi sorun yaşıyor veterinere götürdüm antibiyotik ve bı çeşit mineral vitamin verdi sabah akşam su ile çözelti yapıp vericeksiniz dedi ama sormadım bu kuş sürekli kasılıyor ve ötüyor sesi kısıldı nasıl besleyecegimi bilmiyorum.

Sinirsel bir durumu olma ihtimali yüksek. Veterinerin kuşlardan anlayan biri olması bu durumda çok önem arz eder. Bırakın ilaçları vermeyi kuş yem yiyemiyorsa zaten kaybedebilirsiniz. İlaçları ağızdan damla yoluyla kullanıp kullanılmayacağını veterineri arayıp sorun isterseniz.

Sinirsel bir durumu olma ihtimali yüksek. Veterinerin kuşlardan anlayan biri olması bu durumda çok önem arz eder. Bırakın ilaçları vermeyi kuş yem yiyemiyorsa zaten kaybedebilirsiniz. İlaçları ağızdan damla yoluyla kullanıp kullanılmayacağını veterineri arayıp sorun isterseniz.
Tamamdır teşekkür ederim

Düzeldi biraz nasıl yemler vermeliyim tavsiye verir misiniz hem besleyecek hem kolay sindirmesi için