Karadeniz Pet

kuşum yumurtlamıyor

mine yol

Yeni Üye
dişi kuşumla erkek kuşum bayadır çiftleşiyo her gün 3 4 defa nerdeyse ama bi türlü yumurtlamıyor yuvalıkta vakit geçiriyo falan bide yuvalığı temizliyo taalaşlarin hçbiri kalmamış geri geri iktiriyor yuvalıtaki talaşları ne yapmalıyım bilemedim ????

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:38 -->-> Daha önceki mesaj 17:16 --

kuşum neden yumurtlamıyor ya

aynı sorun bendede var kardeş bi çözüm bulurssan banada söyle

bazı üreticiler çifleşmeden verim almak için popo kısımlarındaki tüyleri çekiyorlar veya kesiyorlar

foto atarsanız daha iyi anlaşılabilir benimde dişim yuvadaki talaşları istemiyor ona yapacak bişey yok y

Çiftleşme meydana geliyorsa dişi kuşunuz yumurtlamıyorsa bu dişi kuşunuzun doğurganlık organlarında problem oldugunu gösterir.. diğer yapmış olduug uhareketler normal

237e1367_orginal.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:49 -->-> Daha önceki mesaj 18:48 --

237e7632_orginal.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:50 -->-> Daha önceki mesaj 18:49 --

237e5471_orginal.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:52 -->-> Daha önceki mesaj 18:50 --

237e8153_orginal.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:52 -->-> Daha önceki mesaj 18:52 --

kuşumun fotoları götündeki tüylerde yok ama neden yumurtlamıyor

yolma kuşun tüğlerini ben yoldum hemen geri uzuyor yazık oluyor kuşaa

ne yolması ya ben kuşumun niye tüylerini niye yoliyim kendi dökmüş o

Geri