Karadeniz Pet

kuşuma birşeyler oluyorrrr !!!

• Konbuyu başlatan büşra333
  • Başlangıç tarihi
B

büşra333

Guest
arkadaslar kuşumdan garip sesler geliyor hapşuruyor galiba evet evet hapşuruyor hiç durmuyor yerinde sürekli bıh bıh bıh yapıyor şu an bile yapıyor hatta hastamı acaba neden böyle yapıyor 3 4 gündür böyle napmam lazım onu kaybetmek istemiyorum nolur yardım edin napmam lazım :(

Bence endişelenmene gerek yok belki biraz soğuk almış olabilir yada başka bişeyden alerji gibi bişey olmuş olabilir oda sıcaklığı ve kafesinin temizligi normal ise inşaAllah bişey olmaz o kendisini toparlar Allahın izniyle

Bi video çekip youtube üzerinden bizimle paylaşırsanız daha net şeyler diyebiliriz eğer soğuk algınlığı varsa antibiyotik başlamanız gerekebilir

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bilmiyorum ama astım falan değildir dimi

Bi video çekip youtube üzerinden bizimle paylaşırsanız daha net şeyler diyebiliriz eğer soğuk algınlığı varsa antibiyotik başlamanız gerekebilir

arkadaşında dediği gibi video çekebilmen mümkünse eger, gerçi video çekmeye kalkarsan eminim hapşırması kesilecektir :) ya merakla yada korkuyla ne yaptığına bakacaktır :)

Neşesinde bi eksilme iştahsızlık varmı eğer yoksa kendi halinde bırakın ama devam ederse vitaform kullanabilirsin

neşesi yerinde yemesinde içmesin de hiç sorun yok ben biraz az cekebildimnormalde daha uzun yapıyor böyle

Kafesi bir temizleyin iyice kafes nerde duruyot belki tozdan falab yapıyordur :)

kafesi daha bugun temizledim . ama şeyden olabilirmi bizim evin tabanı tahta ordan toz yağıyor acaba ondanmıdır veya öyleyse ney yapmam lazım

bence birşey yok kendince ses çıkarıyor :D

Yerden ne kadar yüksekde kafes eğer yere yakınsa daha yükseğe koyabilirsin yada kuş askıkıkları var bizin burda 20 tl falan onlardan alabilirsin

söylemiş olduğunuz belirtiler benim kuşlarımda da var hatta ilaç tedavisi uyguladım ama değişen birşey olmadı. bu hastalık belirtisi üst solunum yolları enfeksiyonları diyorlar ve baytiril %5 kullandım damlatın diyorlar ama damlatma şansınız çok düşük suya karıştırdım ama bir fayfdasını göremedim sadece vitamin veriyorum artık

bence tozdur

Moderatör tarafında düzenlendi:
kuş 001 - Dailymotion video

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:01 -->-> Daha önceki mesaj 21:57 --

bu video yu izleyin sizce bir sorun varmı sürekli yapmıyor bunu ama ara ara bazen hiç yapmadığıda oluyor herkez farklı farklı seyler söylüyor kimi diyo yem kusmaya çalışıyor diyolar kimiside öpücük atıyo diyo sizce hastamıdır kesin cevap olursa sevinirim ilginiz için teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:08 -->-> Daha önceki mesaj 22:01 --

güncel +++++

Video bozuk

Geri