petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşuma birşeyler oluyorrrr !!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve büşra333 tarafından 24 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. büşra333

arkadaslar kuşumdan garip sesler geliyor hapşuruyor galiba evet evet hapşuruyor hiç durmuyor yerinde sürekli bıh bıh bıh yapıyor şu an bile yapıyor hatta hastamı acaba neden böyle yapıyor 3 4 gündür böyle napmam lazım onu kaybetmek istemiyorum nolur yardım edin napmam lazım :(

2. Yener GÜNGÖR

Bence endişelenmene gerek yok belki biraz soğuk almış olabilir yada başka bişeyden alerji gibi bişey olmuş olabilir oda sıcaklığı ve kafesinin temizligi normal ise inşaAllah bişey olmaz o kendisini toparlar Allahın izniyle

3. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Bi video çekip youtube üzerinden bizimle paylaşırsanız daha net şeyler diyebiliriz eğer soğuk algınlığı varsa antibiyotik başlamanız gerekebilir

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. büşra333

bilmiyorum ama astım falan değildir dimi

5. Yener GÜNGÖR

arkadaşında dediği gibi video çekebilmen mümkünse eger, gerçi video çekmeye kalkarsan eminim hapşırması kesilecektir :) ya merakla yada korkuyla ne yaptığına bakacaktır :)

6. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Öle.2 tıksırık ile astım demek olmaz yahu hemde kuşu görmeden :")

7. büşra333

tamam çekilmiş videosu var atmaya calışıcam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:32 -->-> Daha önceki mesaj 19:28 --

kuşum hapşuruyor - Dailymotion video

8. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Neşesinde bi eksilme iştahsızlık varmı eğer yoksa kendi halinde bırakın ama devam ederse vitaform kullanabilirsin

9. büşra333

neşesi yerinde yemesinde içmesin de hiç sorun yok ben biraz az cekebildimnormalde daha uzun yapıyor böyle

10. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Kafesi bir temizleyin iyice kafes nerde duruyot belki tozdan falab yapıyordur :)

11. büşra333

kafesi daha bugun temizledim . ama şeyden olabilirmi bizim evin tabanı tahta ordan toz yağıyor acaba ondanmıdır veya öyleyse ney yapmam lazım

12. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    bence birşey yok kendince ses çıkarıyor :D

13. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Yerden ne kadar yüksekde kafes eğer yere yakınsa daha yükseğe koyabilirsin yada kuş askıkıkları var bizin burda 20 tl falan onlardan alabilirsin

14. büşra333

iyide yükseğe koy diyosunuz toz yukardan yağıyor

15. sebnemrah

sebnemrah Guest

söylemiş olduğunuz belirtiler benim kuşlarımda da var hatta ilaç tedavisi uyguladım ama değişen birşey olmadı. bu hastalık belirtisi üst solunum yolları enfeksiyonları diyorlar ve baytiril %5 kullandım damlatın diyorlar ama damlatma şansınız çok düşük suya karıştırdım ama bir fayfdasını göremedim sadece vitamin veriyorum artık

16. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Yukarı koy demedim kuş askılığı al dedim :)

17. enes41

enes41 Guest

bence tozdur

#17 enes41, 26 Kasım 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 26 Kasım 2013
  18. büşra333

kuş 001 - Dailymotion video

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:01 -->-> Daha önceki mesaj 21:57 --

bu video yu izleyin sizce bir sorun varmı sürekli yapmıyor bunu ama ara ara bazen hiç yapmadığıda oluyor herkez farklı farklı seyler söylüyor kimi diyo yem kusmaya çalışıyor diyolar kimiside öpücük atıyo diyo sizce hastamıdır kesin cevap olursa sevinirim ilginiz için teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:08 -->-> Daha önceki mesaj 22:01 --

güncel +++++

19. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Video bozuk

20. murat333

murat333 Guest

Sayfayı Paylaş