Karadeniz Pet

lütfen bilgi verin

• Konbuyu başlatan maviş ve çiko
  • Başlangıç tarihi
M

maviş ve çiko

Guest
dişi kuşum erkek kuşu dovuyo ve kafesın altına ındırıyo erkek kusum da çok korkak 1 hafta oldu kuşlarımı alalı biri 5 aylık bırı 6 aylık görüşlerinizi beklıyorum

levent abinin dediği gibi alışsınlar hele bi o zaman gör kuşları benim erkekte kaçıyordu geçenlerde çiftleştiler maşallah :)

eşler ara ara kavga edebilir eğer çok şiddetli kavgalar olmuyorsa kalsınlar ayrı kafeslere koyun kafesleride yan yana koyun birbirlerini özlesinler

http://i.hizliresim.com/5RllQd.jpg
işte kuşlarımız abı ha bu arada suan kafesten cıkardım abı bırbırlerını goremıyolardı bırı asagıda bırı yukarı konmustu ote ote bırbırlerını bulup ananın ustune kactılar orada bı muddet öpüştüler çok şaşırdım

senin dişi acayip kızışmış ve erkeğinden çok büyük erkeği sat yada ayır onu alıştır kendine yeni bir kızışmış sağlam erkek al

tşkler herkese :) akvaryumdan daha zormuş bunlara bakması balıklardan daha çok ilgi istiyolar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:37 -->-> Daha önceki mesaj 10:36 --

taner abi ama aldıgım kişi bana 5.6 aylıklar demişti ve daha kanatlarının altındakı tuyler seyrek

tşkler herkese :) akvaryumdan daha zormuş bunlara bakması balıklardan daha çok ilgi istiyolar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:37 -->-> Daha önceki mesaj 10:36 --

taner abi ama aldıgım kişi bana 5.6 aylıklar demişti ve daha kanatlarının altındakı tuyler seyrek

sana kakalamak için öyle demiş olabilir petshoptan aldıysan bu kuş eğer erkekse bir dakika kuş galiba dişi 2 side dişi galiba

erkek gibi ya pembelik çoğunlukta erkek 2 3 aylık anca var kazıklamış seni bu dişiye böyle bir erkek alman lazım örnek olarak gösteriyorum
sex.jpg

burnunu gördünmü aynen böyle olacak

evet kuşlarınızın ikiside dişi kızışmayan kuşunuzu verin kzışmış bir erkek alın

zaten çokta korkuyo mavi olan diger dişi o kadar korkmuyo pazar gunu ilk işim bi mavi erkek almak olucak :)

hocam yanlış bi bilgi vermiş olmıyım ama kızışmış olan dişin yaşı baya var gibi yani diceğim aldığın yerdeki adam seni iyi kandırmış

valla alışkın deıl bana 1 hafta oldu alalı ama alışıyo galıba bugun zorda olsa parmagımla kafesten cıktı parmagımla gırdı kafesıne

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:11 -->-> Daha önceki mesaj 11:10 --

walla kardesım kandırma olmaz konuştum aldıgım adamla getır deıselım dedı ıstedıgın tek erkeklerden al dıyo

kuşları sana iyi kakalamış adam sen git değiştir bunları buradan bi abiden bir üreticiden al en azından yaşını vs vs bilirsin petshoptaki kuşlar genelde verim alınmayan kuşlar oluyor ama yinede karar sizin kaç tl verdiniz bu kuşlara

valla kardeşim akıl vermek gibi olmasın ama bence kızışmış olan dişiyi götür ver güzel 5 6 aylık erkek al diğer kuşunda 5 6 aylık gibi duruyo hem kendin yetiştirirsin ilk yavrularınıda sen alırsın daha iyi olur genede senin fikrin :)

Geri