petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

lütfen bilgi verin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve maviş ve çiko tarafından 30 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. maviş ve çiko

dişi kuşum erkek kuşu dovuyo ve kafesın altına ındırıyo erkek kusum da çok korkak 1 hafta oldu kuşlarımı alalı biri 5 aylık bırı 6 aylık görüşlerinizi beklıyorum

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Alışırlar zamanla henüz daha ortama uyum sağlama aşamasındalar.
    Fotoğraflarını paylaşırsan bakalım kuşlara da.

3. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    levent abinin dediği gibi alışsınlar hele bi o zaman gör kuşları benim erkekte kaçıyordu geçenlerde çiftleştiler maşallah :)

4. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    eşler ara ara kavga edebilir eğer çok şiddetli kavgalar olmuyorsa kalsınlar ayrı kafeslere koyun kafesleride yan yana koyun birbirlerini özlesinler

5. maviş ve çiko

http://i.hizliresim.com/5RllQd.jpg
    işte kuşlarımız abı ha bu arada suan kafesten cıkardım abı bırbırlerını goremıyolardı bırı asagıda bırı yukarı konmustu ote ote bırbırlerını bulup ananın ustune kactılar orada bı muddet öpüştüler çok şaşırdım

6. Mert Okan

Mert Okan Member

Beğenileri:
    10
    Dişi kızışmış erkek hazır değil ve dişi erkekten çok büyük geldi bana :confused:

7. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    senin dişi acayip kızışmış ve erkeğinden çok büyük erkeği sat yada ayır onu alıştır kendine yeni bir kızışmış sağlam erkek al

8. maviş ve çiko

tşkler herkese :) akvaryumdan daha zormuş bunlara bakması balıklardan daha çok ilgi istiyolar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:37 -->-> Daha önceki mesaj 10:36 --

taner abi ama aldıgım kişi bana 5.6 aylıklar demişti ve daha kanatlarının altındakı tuyler seyrek

9. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    sana kakalamak için öyle demiş olabilir petshoptan aldıysan bu kuş eğer erkekse bir dakika kuş galiba dişi 2 side dişi galiba

10. maviş ve çiko

abi eminmisin peki dişi olduklarından

11. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    erkek gibi ya pembelik çoğunlukta erkek 2 3 aylık anca var kazıklamış seni bu dişiye böyle bir erkek alman lazım örnek olarak gösteriyorum [​IMG]

burnunu gördünmü aynen böyle olacak

12. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    evet kuşlarınızın ikiside dişi kızışmayan kuşunuzu verin kzışmış bir erkek alın

13. maviş ve çiko

zaten çokta korkuyo mavi olan diger dişi o kadar korkmuyo pazar gunu ilk işim bi mavi erkek almak olucak :)

14. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ceresi mavi olacak kaç aylık dişi kuşunuz size alışkınmı

15. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    sarı olanın yanına kartallı koysan onuda tabana indirir :)

16. mehmet fidann

hocam yanlış bi bilgi vermiş olmıyım ama kızışmış olan dişin yaşı baya var gibi yani diceğim aldığın yerdeki adam seni iyi kandırmış

17. maviş ve çiko

valla alışkın deıl bana 1 hafta oldu alalı ama alışıyo galıba bugun zorda olsa parmagımla kafesten cıktı parmagımla gırdı kafesıne

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:11 -->-> Daha önceki mesaj 11:10 --

walla kardesım kandırma olmaz konuştum aldıgım adamla getır deıselım dedı ıstedıgın tek erkeklerden al dıyo

18. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kuşları sana iyi kakalamış adam sen git değiştir bunları buradan bi abiden bir üreticiden al en azından yaşını vs vs bilirsin petshoptaki kuşlar genelde verim alınmayan kuşlar oluyor ama yinede karar sizin kaç tl verdiniz bu kuşlara

19. mehmet fidann

valla kardeşim akıl vermek gibi olmasın ama bence kızışmış olan dişiyi götür ver güzel 5 6 aylık erkek al diğer kuşunda 5 6 aylık gibi duruyo hem kendin yetiştirirsin ilk yavrularınıda sen alırsın daha iyi olur genede senin fikrin :)

Sayfayı Paylaş