petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet ciftim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ömer Karaoğlan tarafından 14 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Ömer Karaoğlan

Ömer Karaoğlan New Member

Beğenileri:
    0
    İyi günler,2 gün önce aldığım 1 çift kuşlarım pek birbirleriyle ilgilenmiyor acaba ortama alışma surecindelermi ? Sadece ilk gün opustuklerini gördüm

Yardımcı olun lutfen.

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Hayırlısı olsun. Zamana bırak. Ortama ve birbirlerine alışsınlar. En az 1 ay süre gerekiyor. Hatta 2 ay. Daha sonra ancak birbirlerine olan ilgi ve alakalarını gözlemleyebilirsin.

3. Ömer Karaoğlan

Beğenileri:
    0
  4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Hayırlı olsun yeni kuşların.
    Ortama ve birbirlerine alıştıklarında, hasta ve tüyde değillerse, yaşları da müsaitse eş tutarlar. Yuvalık takılı olsun.

5. Ömer Karaoğlan

Beğenileri:
    0
    Yuvalik takılı dışı yuvaligi sahiplendi içinde takılıyor genelde ben yanlarına yaklaşınca da ikisi yuvaya giriyorlar birbirlerini kasidiklarini fel an görüyorum yaşları müsait tüyleri canlı hastalıkları yok erkek yaramaz dışı ağırbaşlı umarım ciftlesirler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:48 -->-> Daha önceki mesaj 13:47 --

Pet shoptan aldığımda adam bu çifti diğerlerinden ayırmıştı birbirlerini tutmuşlar

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  7. Kayahan Günay

Beğenileri:
    7
    yeri tanıyınca benımseyınce hersey zamanla olacaktır

Sayfayı Paylaş