Karadeniz Pet

Müjde 9 ay Sonra Kuşlarım Çiftleşti-Foruma Teşekkürler

haha ama onemlı olan yumurta coklu dıl yumurta dolulu bakalım kac dolu atıcak hergun yumurta atıo belkı dollemıo nerden bılıon az moralını bozım :D ınsallah hepsı dolu cıkar bana kapak olur hehe :D
vallaha bukadar seri yapıyo yumurtayı boş cıkarlar diye korkuyom bu sabah 3 defa ciftleştiler peş pese bir iki gün daha beklim yumurta kontrolü yapıcam:D

eğer renanın yumurtalar boş çıkarsa ona da benden civciv moral hediyesi... hem de 1 sarı 1 siyah :D istersen 1 de ördek civcivi alayımmı? :D

vallaha bukadar seri yapıyo yumurtayı boş cıkarlar diye korkuyom bu sabah 3 defa ciftleştiler peş pese bir iki gün daha beklim yumurta kontrolü yapıcam:D
yumurtalara numara ver cok yapıcak gıbı duruo 1 2 3 dıe ustune kalemle numara ver ama kokusuz kalemle yaz 6 gunluk olunca yumurtaları kontrol ed flash ıle bakalım kac dolu olcak :D ınsallah hepsı dolu cıkar bıde dıom amınnn <3 :D

haha ama onemlı olan yumurta coklu dıl yumurta dolulu bakalım kac dolu atıcak hergun yumurta atıo belkı dollemıo nerden bılıon az moralını bozım :D ınsallah hepsı dolu cıkar bana kapak olur hehe :D

ben kahvedeyim iciyom zaten siz icip gelin hade :D biz aslında watshapta bir gurup kurmamız lazım haha :D
kurarız benım tel gelsınde temırde elımden dusurmusdum :D hep masraf acıorum kendıme :D ben suan leptopdan gırıom :D

whatsapp olmazzzzzzz :D sonra foyam ortaya çıkar benim hatun beni yer :D bence forum bu konuyu üstlerde görmekten bıkmıştır. bence başka bi konuya dadanalım artık :D ne çıktı ettinmi kontrol? valla sanırım 4-5 gün sonra anlaşılıyodu

whatsapp olmazzzzzzz :D sonra foyam ortaya çıkar benim hatun beni yer :D bence forum bu konuyu üstlerde görmekten bıkmıştır. bence başka bi konuya dadanalım artık :D ne çıktı ettinmi kontrol? valla sanırım 4-5 gün sonra anlaşılıyodu
hehe tmm burdan devam o halde ama yenı konuya gerek yok bura ıı ya okadar konusduk baskasınn konusunada dadanmayalım hehe :D

hehe tmm burdan devam o halde ama yenı konuya gerek yok bura ıı ya okadar konusduk baskasınn konusunada dadanmayalım hehe :D
aynen watshap işini unutuk ozaman burdan bu konudan devam evde degilim birazdan işe gitcem yarın bakarım yumurtaya :)

Maalesef bu konuyu açtığımda bir sonuç alamamıştım ama 4 ay sonra şimdi 2 kez ben ayırmadan çiftleştiler, dişi de sürekli yuvada, haydi hayırlısı diyelim :)

Maalesef bu konuyu açtığımda bir sonuç alamamıştım ama 4 ay sonra şimdi 2 kez ben ayırmadan çiftleştiler, dişi de sürekli yuvada, haydi hayırlısı diyelim :)
Hadi hayırlısı

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi