Karadeniz Pet

oyun mu oynuyor?

butters

Yeni Üye
mavi olanı neden bu şekilde duruyor?

[YOUTUBE]Ck_SdxAJFfI&feature[/YOUTUBE]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Canı sıkılıyor oyun oynuyor

Maşallah çok güzeller. Oyun oynuyorlar. Bikaç oyuncak ile daha iyi ,sağlıklı ve tehlikesiz oyun oynarlar.

:( oyun oynuyor ama çok tehlikeli .bir yavrum bu şekilde tersten giriyor .yeni yavrularımdan birtaneside kafes telleri geniş diye gövdesinin yarısına kadar çıkıyordu dar telli bir kafese aldım.yemlik o kısmına ortasına gelecek şekilde paket lastiği takın 2 kere dolandırıp çözüm olabilir.

:( oyun oynuyor ama çok tehlikeli .bir yavrum bu şekilde tersten giriyor .yeni yavrularımdan birtaneside kafes telleri geniş diye gövdesinin yarısına kadar çıkıyordu dar telli bir kafese aldım.yemlik o kısmına ortasına gelecek şekilde paket lastiği takın 2 kere dolandırıp çözüm olabilir.

bende de geniş telli bir kafes vardı bi akşam eve geldim baktım yavru kafes tellerinin arasında haraketsiz duruyo görünce korktum il başta ama kafayı sokmuş sıkışmış kalmış fırlama :) kim bilir ne kadar kaldı o şekilde ama telleri araladığımda hiç bişey olmamış gibi oyun oynamaya devam etti :)

bende de geniş telli bir kafes vardı bi akşam eve geldim baktım yavru kafes tellerinin arasında haraketsiz duruyo görünce korktum il başta ama kafayı sokmuş sıkışmış kalmış fırlama :) kim bilir ne kadar kaldı o şekilde ama telleri araladığımda hiç bişey olmamış gibi oyun oynamaya devam etti :)
Girdiği gibi çıksın diye kafasını geri itiyorum giremiyo, cık diyo, canı acıyo mecbur teli ayırıp çıkartıyorum. uğraşmaktan yorulmuştur ondan hareketsiz duruyordur.gerçekten çok yaramaz oluyorlar.

Ahahaha :D :D :D Maşallah Nereden Aklına Gelmişte O Deliğe Girip Oynuyor :D

mavi olanı neden bu şekilde duruyor?

[YOUTUBE]Ck_SdxAJFfI&feature[/YOUTUBE]

Oyun oynadigi kesin de ben bu kadar kucuk bir kafeste yasamaya neden mahkum ettiginizi anlayamadim. O kafesin icinde bir kus bile mutsuz olacakken siz iki tane koymussunuz

Geri