petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Oyuncak Önemli Mi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emrah8 tarafından 1 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. emrah8

emrah8 Guest

Alışmış,konuşan bir kuşa fazla oyuncak vermek evcilliğini ve konuşma yeteneğine zarar verir mi?İlgi dağınıklığı,oyuncaklara bağlanma,insanlardan uzaklaşma gibi vs
    Tek kuş besliyorum,yeterli alanım var kafeste...

#1 emrah8, 1 Temmuz 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 1 Temmuz 2014
  2. Ahmet Behçet

eger kı gun boyunca onunla ılgılenıyorsanız oyuncaga gerek yoktur. ama ben 7-8 saat kusu yanlıs bırakıyorum ıse gıttıgım ıcın o yuzden kusumun 3-4tane oyuncagı var ne kadar onlara alıssada aksam gelıyorum kafesı acar acmaz hemen dısarıya gelıyo oynuyo benımle önemlı olan sızın ılgınız.

3. emrah8

emrah8 Guest

Tabi gün boyu ilgilenmek zor,o yüzden bende oyuncak kullanıyorumda.Bende 3-4 tane oyuncağı var:eek:yuncak topları,renkli halkalar,salıncağı vs
    topunu elime alınca, başlıyor yalakalık yapmaya :D bu çok ilgimi çekiyor aslında,normal zamanda çok fazla kendisine dokunulmasından hoşlanmaz ama top elimdeyken baya sevdiriyor kendisini. :)

Hayvanlardaki bu oyuncak alışkanlığıada gerçekten ilginç, ufak bir çoçuk gibiler hakketten.:)
    Benim tereddütüm oyuncağına olan bağlılığı bizi ikinci plana atar mı gibisinden geliyor.

Sitedeki arkadaşların bu konuda tecrübelerini merak ettim doğrusu? :)

#3 emrah8, 1 Temmuz 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 2 Temmuz 2014
  4. Ahmet Behçet

kesınlıkle hayır kus sızı daha cok sever oynar tabıkı bu da zamana baglı ve gosterdıgınız ılgıye baglı.

5. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Oyuncaklar kuşun zeka gelişimi için ŞART. Sizden uzaklaşır hurafelerine inanmayın. Hatta ona küçük bi oyun alanı yapınki mutlu olsun. Ne olursa olsun oyun oynama kuşun doğasında var. Unutmayın onlar çocuk.

Sayfayı Paylaş