Karadeniz Pet

pvc ve pleksi kafes kendi imalatım.

bence sağ tarafada akıllı yemlik için kapı açabilirsiniz. ön taraf kalabalık görünmemiş olur

bence sağ tarafada akıllı yemlik için kapı açabilirsiniz. ön taraf kalabalık görünmemiş olur

ben onu sola düşündüm esasında pvc pleksiye göre daha kolay işlendiği için. yer açması daha kolay olacak hemen yuvalığın dibine. birde akıllı yemliğe şuan tünek yapıyorum tünksizdi onu yapınca takacam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:19 -->-> Daha önceki mesaj 16:02 --

varmı arkadaşlar başka fikri olan şunu yap falan diye kuşları koymadan yapayım diyorum(sol cepheye akıllı yemlik takcam.)

Fikir harika, uygulama harika. Eline sağlık çok güzel olmuş...

teşekkür ederim. sizlerinden verdiği fikirler sayesinde bu aşamaya geldi. dün tamamlanmış oalcaktı ama izmirdeki yoğun yağmur nedeniyle saat 9 da eve varınca bugüne kaldı plan

Geç olsun, güç olmasın :)

ve kafesim bitti.

LP572o.jpg

O24nkD.jpg

kuşlarımızıda attık. eksiğimiz ızgara almak lazım. birazda pleksi camdan korktular dışarıdan şerit siyah bant cekerek şeritler halinde görmelerini sağlıcam
DXgVEv.jpg

ve kafesim bitti.

LP572o.jpg

O24nkD.jpg

kuşlarımızıda attık. eksiğimiz ızgara almak lazım. birazda pleksi camdan korktular dışarıdan şerit siyah bant cekerek şeritler halinde görmelerini sağlıcam
DXgVEv.jpg

Vaaay gerçekten güzel oldu. Hemde manzaralı, artık mahallenin kedilerine laf atarlar oradan :) mutlu mesut yaşasınlar, güzel güzel yavruları olsun inşallah :D

eline, verediğin emeğe sağlık... gönlüne göre olsun devamı....
tebrikler arkadaşım...

Eline sağlık güzel olmus

Ericsson 688 telefonumdan
Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Vaaay gerçekten güzel oldu. Hemde manzaralı, artık mahallenin kedilerine laf atarlar oradan :) mutlu mesut yaşasınlar, güzel güzel yavruları olsun inşallah :D

eline, verediğin emeğe sağlık... gönlüne göre olsun devamı....
tebrikler arkadaşım...

Eline sağlık güzel olmus

Ericsson 688 telefonumdan
Tapatalk aracılığı ile gönderildi

teşekkür ederim inş. yavruları olur çabuk alışırlarda. içime sinen bir kafes oldu

Güzel olmuş, son halini görünce bende cok begendim :)

elinize sağlık çok güzel olmuş el emeği göz nuru her zaman daha iyidir :)

gayet güzel bir çalışma olmuş bundan sonrası mubişlerde.
inşallah onlarda biran evvel alışırda bol bol sağlıklı yavrular verirler...

güzel...emeğinize sağlık...pleksiye alışabildiler mi...yani tel yok diye uçmak için çarpıyorlar mı...suyunu da dışardan değiştirebilecek şekilde ayarlayabilirseniz daha da güzel olur...çok beğendim...özendim...bende yapacağım böyle bir şey...tebrikler...