Karadeniz Pet

Quik marka yem ve kum

AhmetGülpınar

Meraklı Üye
Arkadaşlar petshop sahibinin tavsiyesiyle resimde de görünen yem ve kumu aldım. Sizce yem nasıl değerlendirirmisiniz.
Teşekkürler.
4dde6de885a76b9b4583a1d36a34cff5.jpg
dedecd81ca563e00146e605e8489c1b6.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ouik marka yemi kullandim bende. Bir sıkıntı gormedim. Kuslar istahla yediler.. Ama kumunu bilmiyorum..

Teşekkür ederim yorumunuz için.

Ben de ilk olarak quik kullanmıştım, o bitince vitakraft aldım, daha severek yediler. Kumunu ben de bilmiyorum. Piyasada çok yem var ama bence fiyat arttıkça kalite de artıyor. Quik yemin içindeki renkli parçalardan 6 ay boyunca bir tanesini bile yemediler, hepsini kafes tabanına attılar.

Quick yemi kullandım icindeki boyalı ekmekleri yemedi kuşum. Vitakraft ballı yemi daha çok sevdi. Kuş kumu olarak quick kullanıyorum arada yiyor bazende kafesine saçıyor.

Sağlık açısından zararlı olduğunu okumuştum bir yerde. O renkli şeyleri ayırmayı düşünüyorum.

Açık veya dandik markalardan iyi yemden dolayı bir sorun olacağını zannetmiyorum.Daha kaliteli bir şeye geçmek isteseniz Versele Laga veya Vitakraft alın bence en iyisi Versele Laga ama bulmak zorlaştı.

Benimde planım versele laga'ydı fakat küçük paketleri bulunmuyormuş. 20 kg lık paketleri varmış. İnternettede pek bulunmuyor dediğiniz gibi.

Geri