petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Quik ürünleri nasıl

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Koray DANIŞMAZ tarafından 25 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    71
    Küçük uretimhane de kullanıyorum yemini vs ama sizce nasıl kullanan var mı ?

2. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    genelde üretimhaneleri olan ve yüksek sayıda kuşu olan üreticiler vivid ,bravo gibi yemler tercih ediyorlar hem kaliteli hemde fiyat olarak uygun diye . quik yemlerin içinde boyalı ekmek parçaları olduğu için tavsiye edilmez ki haklı olarak . onun haricinde ben quik ürünlerinden sadece gaga taşını alıp kullanmışımdır 10 lira 20 lira daha fazla verip daha kalitelisini almak daha mantıklı.

küçük üretimhane dediğiniz kaç kapasitelik bir mekan ? eğer sayı fazla değilse verselega kullanabilirsiniz 5 kglik kova olarak 37 lira civarı .

#2 Ercan Uçar, 26 Eylül 2015
    Son düzenleme: 26 Eylül 2015
  3. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Quick yemin meyvesiz diye tabir edilen ekmek kırıntıları olmayan yemi de var, ben ucuz olduğu için baya kullandım, herhangi bir problem çıkarmadı, bravo 302 ile quik yemi karşılaştırdım, bravo nun rengi daha kırmızı (galiba sarı darı oranı daha fazla), quik yemin rengi daha beyaz (galiba beyaz darı oranı daha fazla)...

Sayfayı Paylaş