Karadeniz Pet

selam

• Konbuyu başlatan ORCUN33
  • Başlangıç tarihi
O

ORCUN33

Guest
arkadaşlar yavru 36 günlük erkek kuş aldım yakında fotograflarını paylasıcam buna mama alabılırmıyım bır yem bır mama yermı hangı marka en ıyısı ? yardımcı olurmusunuz

Mama için erken değil vermenizde her zaman fayda var, kendiniz yapabilirsiniz isterseniz, yeni kuşunuz hayırlı olsun

mama için erken bence

hm neden erken yavru dıyemı ben hemen kendını toparlasın dıye mamada alım dıyodum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:26 -->-> Daha önceki mesaj 22:23 --

Mama için erken değil vermenizde her zaman fayda var, kendiniz yapabilirsiniz isterseniz, yeni kuşunuz hayırlı olsun

çok teşekkür ederim uğraşmak istemiyorum vitakraft yem aldım mamada alsam faydalı olur diye düşündüm marka tavsıyenız varmı acaba

hm neden erken yavru dıyemı ben hemen kendını toparlasın dıye mamada alım dıyodum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:26 -->-> Daha önceki mesaj 22:23 --

çok teşekkür ederim uğraşmak istemiyorum vitakraft yem aldım mamada alsam faydalı olur diye düşündüm marka tavsıyenız varmı acaba

Mama olarak bu sitede mama satışı var ben henüz alıp kullanmadım ama alan herkes fazlasıyla memnun ,hazır mama alacaksanız bu sitedeki mamayı almanızı tavsiye ederim

şuan hazır olarak sitelerde satılan en kaliteli mama markası hangisi

şuan hazır olarak sitelerde satılan en kaliteli mama markası hangisi

Sitelerdeki hazır mamaları bilmiyorum ama bu sitedeki mama kuşunuza gönül rahatlığıyla verebileceğiniz mamadır, kolay gelsin

Pardon vitakraft yemi nereden aldınız ben bulamıyorum istanbuldayım?

hangı sehırdensınız ? genelde nette bulunuyor ben mersındeyım bulundugum yerde bulamadım oyuzden mecbur ınternetten alıyorum :) kusunuz benım yavruya benzıyor

istanbul ama bende bulamadım internetten de alamıyorum mavi boncukla devam ediyorum suan:/ bonnie zararlıymıs sanırım. Bu arada sizin yavruya mı benziyor cidden :D:D:D bu turun bir adı var mı ben araştırdım ama bulamadım bi türlü ve çok nadir internette var :)

istanbul ama bende bulamadım internetten de alamıyorum mavi boncukla devam ediyorum suan:/ bonnie zararlıymıs sanırım. Bu arada sizin yavruya mı benziyor cidden :D:D:D bu turun bir adı var mı ben araştırdım ama bulamadım bi türlü ve çok nadir internette var :)

bonnıe zararlı dıye kım soledı :) yok ole bırsey kulak asmayın en kalıtelısı vıtakraft benım arastırdıgım kadar evet kus cok benzıyor yarın saat 7de bana ulasıcak alah ızın verırse fotografını atarım :) erkek bende bu mamayı alıcamda bılen arkadaslar varmı bılmıyorum yavru kusa ıyı gelırmı
witte molen nemli mama

Geri