petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

selam

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ORCUN33 tarafından 17 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. ORCUN33

ORCUN33 Guest

arkadaşlar yavru 36 günlük erkek kuş aldım yakında fotograflarını paylasıcam buna mama alabılırmıyım bır yem bır mama yermı hangı marka en ıyısı ? yardımcı olurmusunuz

2. Emre Durmaz

mama için erken bence

3. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Mama için erken değil vermenizde her zaman fayda var, kendiniz yapabilirsiniz isterseniz, yeni kuşunuz hayırlı olsun

4. ORCUN33

ORCUN33 Guest

hm neden erken yavru dıyemı ben hemen kendını toparlasın dıye mamada alım dıyodum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:26 -->-> Daha önceki mesaj 22:23 --

çok teşekkür ederim uğraşmak istemiyorum vitakraft yem aldım mamada alsam faydalı olur diye düşündüm marka tavsıyenız varmı acaba

5. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
  6. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Mama olarak bu sitede mama satışı var ben henüz alıp kullanmadım ama alan herkes fazlasıyla memnun ,hazır mama alacaksanız bu sitedeki mamayı almanızı tavsiye ederim

7. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
  8. ORCUN33

ORCUN33 Guest

şuan hazır olarak sitelerde satılan en kaliteli mama markası hangisi

9. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Sitelerdeki hazır mamaları bilmiyorum ama bu sitedeki mama kuşunuza gönül rahatlığıyla verebileceğiniz mamadır, kolay gelsin

10. sibel

sibel Guest

Pardon vitakraft yemi nereden aldınız ben bulamıyorum istanbuldayım?

11. ORCUN33

ORCUN33 Guest

gittigidiyordan aldım sıbel hanım yalnız almadan msj atıp son kullanma tarıhını sorun bazıları gecmıs tarıhlı gonderıyor

12. sibel

sibel Guest

tesekkürler.. ama ben internetten alışveriş yapmıyorum.

13. ORCUN33

ORCUN33 Guest

hangı sehırdensınız ? genelde nette bulunuyor ben mersındeyım bulundugum yerde bulamadım oyuzden mecbur ınternetten alıyorum :) kusunuz benım yavruya benzıyor

14. sibel

sibel Guest

istanbul ama bende bulamadım internetten de alamıyorum mavi boncukla devam ediyorum suan:/ bonnie zararlıymıs sanırım. Bu arada sizin yavruya mı benziyor cidden :D:D:D bu turun bir adı var mı ben araştırdım ama bulamadım bi türlü ve çok nadir internette var :)

15. ORCUN33

ORCUN33 Guest

bonnıe zararlı dıye kım soledı :) yok ole bırsey kulak asmayın en kalıtelısı vıtakraft benım arastırdıgım kadar evet kus cok benzıyor yarın saat 7de bana ulasıcak alah ızın verırse fotografını atarım :) erkek bende bu mamayı alıcamda bılen arkadaslar varmı bılmıyorum yavru kusa ıyı gelırmı
    witte molen nemli mama

Sayfayı Paylaş