Karadeniz Pet

selam

• Konbuyu başlatan Afacan38
  • Başlangıç tarihi
A

Afacan38

Guest
selam,, bende bir soru soracagım ama benımde aklım ermedı bu işe .3 cift kuşum var yenı bır cift daha kuş aldım cok kaşınıyorlardı parazıt sipreyi sıkıyorum 1-2 dakıka ıyıler sonra tekrar kaşınmaya başlıyorlar,, bunu gideremedim, sorun şu ki kafeslerini temizlediğim zaman kafesten çıkartmak ıcın elıme aldığımda bende kaşınıyorum bu nasıl bır parazıttır kı ınsan oglunada gecebılıyor.. ılgınız ıcın teşekkürler saygılar...

İnsana geçer de insan üzerinde yaşayamazlar.
Vilmectin ilaç alıp kuşun ensesindeki tüyleri aralayın derisine sadece 1 damla damlatman yeterli olacaktır. Kafesini ve tüm techizatı sıcak suyla yıkayın.
Geçmiş olsun.

teşekkürler ilginiz için deniyecegımden amın olabılırsınız.. saygılar

Gece kafeslerinin uzerine beyaz ortu koyup isigi kapatip bit olup olmadigini anlayabilirsiniz. Kus bitleri insanda yasamiyor. Etkili ilac kullanin. Tamamen iyilesme 1 haftayi bulabilir. Kus banyo suyuna 4 damla elma sirkesi koyun. Parazitlerden temizler.

Gece kafeslerinin uzerine beyaz ortu koyup isigi kapatip bit olup olmadigini anlayabilirsiniz. Kus bitleri insanda yasamiyor. Etkili ilac kullanin. Tamamen iyilesme 1 haftayi bulabilir. Kus banyo suyuna 4 damla elma sirkesi koyun. Parazitlerden temizler.

teşekkürler kardeş bunuda denıyecegım ama bende cok kaşınıyorum...saygılar bendemı elma sırkesıyle yıkansam acaba ıyı gelırmı:)))))

Geri