petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Suni Tohumlama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa Yildiz tarafından 19 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar suni tohumladan verim alan varmi cok merak ediyorum ustalar cevaplarinizi bekliyorum

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Suni tohumlamadan verim alan da var. Kuslari heba eden de. Herkesin yapacagi birsey degil. Eger yapmayi dusunuyorsan gorundugu kadar kolay degil. Benim cok samimi arkadasim(uretici) yapiyor ama artik uzmanlasmis.

3. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Su erkekte is zorlasiyor sıktırıp bastirmadan yapilacak baska bi is yokmu rica etsem arkadasiniza sorarmisinin bide tüpler nerelerde satiliyor

4. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    eczanede var

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Bu foruma giren arkadaşların suni tohumlama yaptıklarını düşünmüyorum. Bu konunun açılması acemi arkadaşları yanlış yönlendiriyor.

6. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Diyelim ki başarılı bir şekilde tohumlama işlemi yapıldı peki kuluçka nasıl geçecek asıl önemli nokta o kuş yumurtalara yatmazsa veya yavrulara bakmazsa ne anlamı kalır en temizi kuşlar kendini hazır hissettiğinde kendi isteğiyle yumurta yapmasıdır..

7. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Haklisiniz ama bu kacinci kus degistirmem senede 1 cift degistiriyorum cok iyi bakiyorum ya erkek isteksiz oluyor ya disi

8. Emre Erman Ceyhan

Beğenileri:
    0
    Valla ben show kuşlarında yapıyorum.Gayette verim alıyorum fakat öyle telefonda videoda olacak iş değil.Yapan kişinin yanında öğrenmek gerek.Birde daha kuş işinin mantığını kavramadan bu işlere merak salmamak gerekir.

9. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    İşte böyle "Ben yapıyorum, verim alıyorum" derseniz. Bilen bilmeyen yapmak istiyor.. Çoğu zaman sonuç hüsran..

10. Emre Erman Ceyhan

Beğenileri:
    0
    Yapanın yanında öğrenmeniz gerekte yazdım.Öğretirse biri yapabilirsiniz.Çok uzak bir hedef değil bence.

11. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    sıkmadan erkek kuşun anüs bölgesine elinizi sürttürebilirsiniz 30 sn sonra sperm çıkıyor https://www.youtube.com/watch?v=vWSLtYA3JfAaynen bu şekil ama kendileri yavru yapması daha mantıklı onlar ne zaman yavrulayacaklarını bilir

12. Emre Erman Ceyhan

Beğenileri:
    0
    Zaten öyle oluyor o durumda da sadece eşlemeyi bimeyen yada beceremeyen durumlarda kullanıyorsun.Önce mantığını kavramak derken bunu kastetmiştim.

13. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Peki arkadaslar tesekkurler

Sayfayı Paylaş