Karadeniz Pet

Ücretsiz Sahiplendirme

• Konbuyu başlatan Erdem DEDE
  • Başlangıç tarihi
E

Erdem DEDE

Guest
Arkadaşlar parası olmayıpta kuş almak isteyen arkadaşlar Sahibinden.com da birsürü ücretsiz sahiplendirme kuşlar-papağanlar vs var insanlar 500tl lik kuşu beleşe veriyor bir bakın derim Bu arada site verdim yasaksa bilmiyordum

arkadaşım bu tuzağa anladığım kadarıyla sende düşmüşsün sahibinden.comda hayvanlar katagorisdeki ilanların hepsi ücretli sitenin kuralları gereği ilanı ücretsiz yazmak zorundalar.yoksa ilan veremiyorlar.

denemek için de ücretli değilse ben alıp sana verecem

evet bende duymuştum öyle bişey yada uzun süre işi yolcuguna cıkan insanlar yapiyor genelde...

Kardeş sen yanlış anlamışsın. Oraya evcil hayvan olarak ilan koyduğunda fiyat yazamıyorsun. Yazarsan sitede yayınlanmıyor. Onun için bedava yazıp, aradığında yada mesaj gönderdiğinde fiyatını öğreniyorsun.

Yalan arkadaşlar inanmayın. Ücretliymiş. Sultan papağanın tanesi için 400 tl istedi adam.

Kardeş sen yanlış anlamışsın. Oraya evcil hayvan olarak ilan koyduğunda fiyat yazamıyorsun. Yazarsan sitede yayınlanmıyor. Onun için bedava yazıp, aradığında yada mesaj gönderdiğinde fiyatını öğreniyorsun.

benim dediğim gibi .yoksa piyasada kuş kalmaz

Bu dünyada karşılıksız Hiçbirşey yok :D

İşin üç kağıdını biliyorlar. Yakalayıp döverim ben bu adamları.

İşin üç kağıdını biliyorlar. Yakalayıp döverim ben bu adamları.

İnternet üzerinden yapılan canlı hayvan satışının da, 3285 sayılı Kanuna dayalı olarak Ev ve Süs Hayvanları Satış Yerleri nin Ruhsat ve Kontrollerine tabi olduğu bildirilmektedir.

Anlamadıysan ö.m at anlatırım.

İlk bende kanmıştım kuşumu satıyorum iyi birisine vermek için ücretsiz falan yazıyolarbende aradım 2-3 tanesini hepsi pet shop cıktı hepsine saydırdım gittim bizim burdaki petshopcu bi adamdan aldım :)

Sahibinden.com daki ilandaki ücretsiz kuşlar azınlıkta.Yoksa çoğu ücretli.

bende bilmiyordum sultan yavrumu satmak için ilan verdim .ilan aktif oldukdan sonra 2 saat içinde en az 100 kişi aradı çoğu bedavamı dedi 2-3 kişide para lafını duyunca kapattı bizim milletimiz bedava mezar bulsa ne varmış diye girerler.

hepsi ücretli arkadaşlar boşuna arayıpta kontör harcamayın

Geri