Karadeniz Pet

Üretim Kafesi Hakkında Tavsiye

• Konbuyu başlatan Yasin ZORLU
  • Başlangıç tarihi
Y

Yasin ZORLU

Guest
bu kafesi almaya karar verdim arkadaşlar . varsa başka tavsiyeniz değerlendirmek isterim yardımcı olur musunuz? kafes hakkındaki yorumlarınızı merak ediyorum..

KAFES

Fiyat 26.00 tl
Ölçüler : 60x43x35

arkadasların dediği gibi tavalı(çekmeceli) model alın. alacağın kafesin aynısından bende var temizlik sıkıntı oluyor kuşlar yumurtladagı zaman tavalı model kafesimde var çok pratik temizlik.bu kafesi tavsiye etmem

Aynen bende çekmecesiz çifthane aldım kesinlikle çekmeceli alın temizlemesi kolay olur.Diğer türlü kuşlar kaçabilir veya kuluçkadayken kuşu rahatsız edebilirsin.

çekmeceli olan modelin taban tel ızgara yok dimi ? ama sizin söylediğinz gibi çekmeceli almak daha iyi sanki? gazete kağıdı falan yemesinler pisliğe basmasınlar diyede düşünmüştüm ...

Bu çekmecelilerde ızgara yok sanırım yoksa ben mi yanlış görüyom

bu kafesi almaya karar verdim arkadaşlar . varsa başka tavsiyeniz değerlendirmek isterim yardımcı olur musunuz? kafes hakkındaki yorumlarınızı merak ediyorum..

KAFES

Fiyat 26.00 tl
Ölçüler : 60x43x35

aynı kafesi kullanıyorum aldıktan yaklaşık 2 ay sonra 1 çiftim kuluçkaya yattı 1 çift için ideal ve çok rahat.altı komple çıkıyor tel ızgarası var.

bende bu kafesten alcaktim ama bizim burdaki kuşcuya gelmemiş bugun de :S bence gayet iyi iki ye bölüp 2 çift kuş dan da yumurta alabilirsiniz... daha rahat ediyolarmiş kuşlar bu tür kafeslerde...

aynı kafesi kullanıyorum aldıktan yaklaşık 2 ay sonra 1 çiftim kuluçkaya yattı 1 çift için ideal ve çok rahat.altı komple çıkıyor tel ızgarası var.

temizlik zor oluyor mu? kuş kuluçkadayken alt tarafı komple sökmek rahatsız eder mi? acaba çekmeceli daha avantajlı değil mi?

temizlik zor oluyor mu? kuş kuluçkadayken alt tarafı komple sökmek rahatsız eder mi? acaba çekmeceli daha avantajlı değil mi?
Temizlik için şöyle yapıyorum kafesin yeri sabit her zaman temizlemek istediğimde yandaki mandalları açıyorum.Kafesi üstten tutup yan masaya koyuyorum temizleyip alt tabanı yerine koyuyorum kafesi de üstüne koyuyorum hepsi bu bu kafesin avantajı alt tel ızgarası da olması diğerlerinde tel ızgara yok sanırsam.

Temizlik için şöyle yapıyorum kafesin yeri sabit her zaman temizlemek istediğimde yandaki mandalları açıyorum.Kafesi üstten tutup yan masaya koyuyorum temizleyip alt tabanı yerine koyuyorum kafesi de üstüne koyuyorum hepsi bu bu kafesin avantajı alt tel ızgarası da olması diğerlerinde tel ızgara yok sanırsam.

evet benide tel ızgara olaması cezbediyor. ama mandalları söke kafesi oraya buraya al kuluçkadaki kuşu rahatsz eder mi diğer arkadaşlarında söylediği gibi. :(

uzun araştırmalar sonunda :) Bu kafese karar verdim.

eksik yanlarını söyler misiniz?

BUDUR

aklınız varsa tek taban almayın cekmeceli alın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:37 -->-> Daha önceki mesaj 18:36 --

yuvalıklı kuşlarda heleki bebekler varsa her defasında kafesi yerinden oynatıp tabanı cıkarmanız gerekecek ve buda size eksi dönüş olcak.çünkü kafesi kucağınıza alıp kaldırmada altını cıkarmanız mümkün olmayacaktır karar sizin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:37 -->-> Daha önceki mesaj 18:37 --

yiğit kafesede bakın derim ben

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:39 -->-> Daha önceki mesaj 18:37 --

yani çekmeden kastım budur illa bu olcak diye kural yok ama cekmeceli bir sürü model bulabilirsiniz .

cekmecesi galvaniz olanlarda var

uzun araştırmalar sonunda :) Bu kafese karar verdim.

eksik yanlarını söyler misiniz?

BUDUR

Seçtiğin kafes güzel aynısının 4 yemlikli modelini aldım kordon kafesden temizliği falan rahat oluyor kuşlar rahatsız olmuyor ayrıca altında ızgara olmaması da pek önemli değil.

benim belirttiğim kafes de çekmeceli diye biliyorum acaba yanıldım mı?

tek çift için 60 lık, 2 çift için 80 lik çifthanenin iyi olur. Her iki seçenekte de zemini ızgaralıklı ve çekmeceli modeller temizlik açısından avantajlı.

Geri