Karadeniz Pet

Veteriner fiyatları 2020 nedir?

pehev92

Yeni Üye
Muhabbet kuşumu götüreceğim, fiyatları pek bilmiyorum, fiyatlar nedir?

Gagasını(kesin) ve tırnaklarını(belki) kestireceğim, alt çenesinin altında, boğazının o taraflarda dış kısımda yara gibi bir şey var elim gelince batıyor ve kuşum sürekli ciyaklama gibi 'vıyk vıyk' diye ses çıkarıyor. :(

5 yıla yakındır benimle, çok üzülüyorum... :((

Muhabbet kuşumu götüreceğim, fiyatları pek bilmiyorum, fiyatlar nedir?

Gagasını(kesin) ve tırnaklarını(belki) kestireceğim, alt çenesinin altında, boğazının o taraflarda dış kısımda yara gibi bir şey var elim gelince batıyor ve kuşum sürekli ciyaklama gibi 'vıyk vıyk' diye ses çıkarıyor. :(

5 yıla yakındır benimle, çok üzülüyorum... :((

Muayene fiyatları ortlama 50-75 arasında başlıyor onun dışındaki uygulamalar ile ilgili fazla fiyat bilgisi yer almıyor kanatlı kafes hayvanları için.

Bulunduğunuz şehirdeki veterinerleri arayarak bilgi alabilirsiniz çünkü buradan net fiyat bilgisi bulmanız oldukça zor...

kanatlı hayvanların veterinerleri ayrı oluyor.Kuşunuzu normal bir veterinere götürürseniz fayda sağlayamazsınız.Kanatlı hayvanların veterinerlerinde dna testi kan alımı vs vs onlarca alet oluyor ve işinin ehli insanlar bakıyor bu olaya.O yuzden tutarları çok yüksek.Normal bir veterinere götürürseniz verim alamazsınız.

Muayene : 70 tl

Film çekimi 200 tl

Tırnak ve gaga kesimi 100 tl

Benim veteriner isteyene yardımcı olurum.

Not : Tırnak ve gaga kesimine para vermeyin getirin bana ücretsiz keserim..

Muayene : 70 tl

Film çekimi 200 tl

Tırnak ve gaga kesimi 100 tl

Benim veteriner isteyene yardımcı olurum.

Not : Tırnak ve gaga kesimine para vermeyin getirin bana ücretsiz keserim..
Hangi şehir için? Fiyatlar yurt dişini aratmıyor. Normalde yurt dışında götürüyordum. Orada da sayilari kısıtlı ancak daha açık bir tedavi şekli vardı.

Geri