petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardım eder misiniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Bedirhan KARAKOÇ tarafından 6 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    kuşum 2 gün önce dışkısını yiyordu şimdi yediğini görmedim fakat dün ve bugün kustu kursak iltihabı ya da başka bi hastalığı olabilir mi ? bir yhakınımızın kuşu vardı bal verin dedi ne yapmalıyım balı verdim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:40 -->-> Daha önceki mesaj 17:55 --

yorum yapacak yok mu ?

2. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    yemlerini öğütemeyince de kusabiliyorlar kuş kumunu vitaminini eksik etmeyin.siz kuşunuzu gözlemleyin bal kuşun kızışması için verilir ben kızıştırmak için veriyorum diğer türlü hiç düşünmedim

3. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    yemlerini tüm tüm kusuyor öğütmediği için mi ?

4. Yusuf ŞANLI

Bazi kuslar ciftlesme istegi icinde kusarlar tek kaldiklari icin( kizginliktan ) kusup yemleri yerde ust uste yapistirir. (Yavru degilse tabi )

5. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    daha 2 aylık kuş kumuda var fakat kusuyor

Sayfayı Paylaş