petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni eş ve kavga :S yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mahmut Erdi İŞLER tarafından 23 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Mahmut Erdi İŞLER

evet arkdaslar boncuga bir gelin aldık yanına koyduk fakat 10 dakikalık 0 hareketli gecen dakikalardan sonra dişi kusumuz dal darısı yemek icin hamle yaptı ve bocuk kensinisi ısırdı daha sonra dişi kus boncugun ustune saldırdı ve nakavt etti diyebilirz bende direk ayırdım resimlerinide ekliorum nasıl bir yol izlemeliyim yardım edebilicek varsa cok sevinirim hayırlı aksamlar

http://m1306.hizliresim.com/1b/r/phwhb.jpg

#1 Mahmut Erdi İŞLER, 23 Haziran 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 23 Haziran 2013
  2. Defne KUTUN

alışsınlar bakalım sabret azcık :D

3. Mehmet Gündoğdu

bence bir süre ayrı kafeste tutun eğer kavgaları ciddiyse benimkilerde ilk zamanlar didişiyorlardı şimdi leyla ile mecnun gibiler öpüşüp koklaşıyorlar yavruy alıcam işalah :D

4. Mahmut Erdi İŞLER

Suan ayırdım kafeslerini aynı kafaeste dururlarsa bizim boncugu perisan eder gelin ve kafesleri yan yana koydum o sekilde beklemesi faydalı olurmu ? ve resimde ekledim kızısma durumları nedir acaba ?

5. Mahmut Erdi İŞLER

konu guncel yardımlarınızı bekliyoruz

6. Mahmut Erdi İŞLER

yokmu yardımcı olabilicek arkadaslar kac gun ayrı tutmalıyım nasıl hareket etmeliyim bu konuda

7. Mert Can YALÇIN

Mert Can YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşu anladığım kadarıyla siz seçmisiniz, eş tutmayabilir normal bir şey eğer halen devam ederse aldığınız kuşu geriverebilirsiniz ve kuşa eş alırken kuşu da götürün kafesin içine koyun eşini kendi seçsin siz değil yani demek istediğim.

8. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Biraz ayrı kafeslerde dursunlar sonra aynı kafese alın ciddi kavgalar devam ederse eş değiştirin.

9. Mahmut Erdi İŞLER

tesekkürler yorumlar icin 2 3 gun ayrı kafeslerde durduktan sonra bi birlestrme daha yapalım o zaman olmassa dişiyi gondericez mecburen

Sayfayı Paylaş