Karadeniz Pet

Yeni eş ve kavga :S yardım

• Konbuyu başlatan Mahmut Erdi İŞLER
  • Başlangıç tarihi
M

Mahmut Erdi İŞLER

Guest
evet arkdaslar boncuga bir gelin aldık yanına koyduk fakat 10 dakikalık 0 hareketli gecen dakikalardan sonra dişi kusumuz dal darısı yemek icin hamle yaptı ve bocuk kensinisi ısırdı daha sonra dişi kus boncugun ustune saldırdı ve nakavt etti diyebilirz bende direk ayırdım resimlerinide ekliorum nasıl bir yol izlemeliyim yardım edebilicek varsa cok sevinirim hayırlı aksamlar

http://m1306.hizliresim.com/1b/r/phwhb.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
bence bir süre ayrı kafeste tutun eğer kavgaları ciddiyse benimkilerde ilk zamanlar didişiyorlardı şimdi leyla ile mecnun gibiler öpüşüp koklaşıyorlar yavruy alıcam işalah :D

Suan ayırdım kafeslerini aynı kafaeste dururlarsa bizim boncugu perisan eder gelin ve kafesleri yan yana koydum o sekilde beklemesi faydalı olurmu ? ve resimde ekledim kızısma durumları nedir acaba ?

yokmu yardımcı olabilicek arkadaslar kac gun ayrı tutmalıyım nasıl hareket etmeliyim bu konuda

Kuşu anladığım kadarıyla siz seçmisiniz, eş tutmayabilir normal bir şey eğer halen devam ederse aldığınız kuşu geriverebilirsiniz ve kuşa eş alırken kuşu da götürün kafesin içine koyun eşini kendi seçsin siz değil yani demek istediğim.

Biraz ayrı kafeslerde dursunlar sonra aynı kafese alın ciddi kavgalar devam ederse eş değiştirin.

tesekkürler yorumlar icin 2 3 gun ayrı kafeslerde durduktan sonra bi birlestrme daha yapalım o zaman olmassa dişiyi gondericez mecburen

Geri