petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni kuş alacağım yardım !!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burak BAYRAK tarafından 19 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Burak BAYRAK
    Gizli

Arkadaşlar yeni bir kuş alacağım nasıl sizce satacak kişi 2 aylık falan dedi erkek olduğunu safkan çek olduğunu söyledi kafesi, vitamin taşı,yemi, konuşturma yemi toplam 50 tl diyor iyimi sizce ?

2. Hürkan YILMAZ
    Gizli

Kafes ve içindeki herşeyle veriyorsa uygun .

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Burak BAYRAK
    Gizli

satıcının verdiği bilgiler doğrumu peki konuşturması kolay oluyormuş bide bunları

4. Nilgün BULUT
    Gizli

Disi ama bu konusmazki.hem sallamis.her irk erkek kus konusur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:35 -->-> Daha önceki mesaj 13:34 --

Bence almayin.imkaniniz varsa üretimden erkek alin daha kolay alistirirsiniz

5. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Jumbo veya ingiliz bulun safkan, bilmiyorum diğer ırkları sadece ben sürümden kazanmak için beslerim. Ama evde tek beslemek istiyorsanız ya jumbo ya da ingiliz besleyin derim :)

6. soylu26
    Gizli

soylu26 Guest

Bence fiyat iyi...!
    Normal...!

7. Onur TÜFEKCİ
    Gizli

Kuş dişi. 2 aylık falan da değil kuş bildiğin 1 yaşına yaklaşmış. Bu kuşu konuşturman zordur. Yavru alarak kendinize alıştırıp, konuşturmanız daha kolay.

8. Burak BAYRAK
    Gizli

Bana erkek dedi yalan söyledi ozaman kaç aylık sizce bende besleyim eşe atıcam üretim için alıcam

9. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

dostum flasli çekme dişi diye bilirler flas la çekilen kuş fotolari erkek bile olsa karanlıktan beyazlik yanistir flas olmadan çekersen...

10. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
  11. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    bir yaşına yaklaşmış bir dişi ve çok bakımsız kalmış.bu paraya değmez.istanbuldaysan gel yanıma sana güzel bir kuş alalım

12. Burak BAYRAK
    Gizli

Kocaelideyim be abi yolum düşerse uğrarım.

Sayfayı Paylaş