Karadeniz Pet

Yeni kuş alacağım yardım !!

• Konbuyu başlatan Burak BAYRAK
  • Başlangıç tarihi
B

Burak BAYRAK

Guest
Arkadaşlar yeni bir kuş alacağım nasıl sizce satacak kişi 2 aylık falan dedi erkek olduğunu safkan çek olduğunu söyledi kafesi, vitamin taşı,yemi, konuşturma yemi toplam 50 tl diyor iyimi sizce ?

Kafes ve içindeki herşeyle veriyorsa uygun .

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

satıcının verdiği bilgiler doğrumu peki konuşturması kolay oluyormuş bide bunları

Disi ama bu konusmazki.hem sallamis.her irk erkek kus konusur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:35 -->-> Daha önceki mesaj 13:34 --

Bence almayin.imkaniniz varsa üretimden erkek alin daha kolay alistirirsiniz

Jumbo veya ingiliz bulun safkan, bilmiyorum diğer ırkları sadece ben sürümden kazanmak için beslerim. Ama evde tek beslemek istiyorsanız ya jumbo ya da ingiliz besleyin derim :)

Kuş dişi. 2 aylık falan da değil kuş bildiğin 1 yaşına yaklaşmış. Bu kuşu konuşturman zordur. Yavru alarak kendinize alıştırıp, konuşturmanız daha kolay.

Bana erkek dedi yalan söyledi ozaman kaç aylık sizce bende besleyim eşe atıcam üretim için alıcam

dostum flasli çekme dişi diye bilirler flas la çekilen kuş fotolari erkek bile olsa karanlıktan beyazlik yanistir flas olmadan çekersen...

bir yaşına yaklaşmış bir dişi ve çok bakımsız kalmış.bu paraya değmez.istanbuldaysan gel yanıma sana güzel bir kuş alalım

Geri