Karadeniz Pet

yumurta geldi

selen canaydın bedel

Onursal Üye
Evet arkadaslar ilk yumurtamiz bugun geldi yumurtanin ustune ikinci yumurtadan sonra mi oturmaya basliycak odayi sicak tutmamiz gerekiyor mu geceleri odadaki isiklari kapatalim mi karanlik olunca yuvanin icine girmeye korkuyor vede yiyecek onerileriniz var mi nasil besleyelim

öncelikle hayırlı olsun :)
ikinci yumurtadan sonra oturacaktır büyük ihtimalle. oda nemli ve ılık olmalı. soğuk olmamalı.
ışıkları kapalı tutmalısınız rahat uyuması için uyuyamazsa sağlıklı da olamaz. ve standart yumurtalı bebek bskevili mamlardan hazırlayıp verebilirsin. forumda ayrıntılı mama tarifleri mevcut

öncelikle hayırlı olsun :)
ikinci yumurtadan sonra oturacaktır büyük ihtimalle. oda nemli ve ılık olmalı. soğuk olmamalı.
ışıkları kapalı tutmalısınız rahat uyuması için uyuyamazsa sağlıklı da olamaz. ve standart yumurtalı bebek bskevili mamlardan hazırlayıp verebilirsin. forumda ayrıntılı mama tarifleri mevcut

Cok tesekkur ederim :) ama karanlik olunca yuvaliga girmiyor korkuyor.

girecektır yuvaya sıkıntı yapmanıza gerek yok herşey yolunda gidecektır artık torunlarınızın resımlerını burtdan görmek ısteriz :)

ahahahahahaahah günün en mutlu, en bomba, en en en en güzel haberiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!! Selen'im bebekleri geliyor, şehzadeler geliyor ulen!!! ahaha ay harika bir haber harika. :D Ne kadar güzel bir gece oldu bu haberle birlikte. Hayırlı olsun prensesim, inşallah sağlıkla çıkar fıstıklarımız. Maşallah 41 kere 82 kere. :)

ahahahahahaahah günün en mutlu, en bomba, en en en en güzel haberiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!! Selen'im bebekleri geliyor, şehzadeler geliyor ulen!!! ahaha ay harika bir haber harika. :D Ne kadar güzel bir gece oldu bu haberle birlikte. Hayırlı olsun prensesim, inşallah sağlıkla çıkar fıstıklarımız. Maşallah 41 kere 82 kere. :)

Bize surpriz yapti kizimz :) sevtapim seninkide bu gece en gec yarin yapicak valla bak gidip bir baksana kuzum :) insallah sevtapim hepimizin yuzu gulsun herkesin kuslari yavru yapsin :)

Bize surpriz yapti kizimz :) sevtapim seninkide bu gece en gec yarin yapicak valla bak gidip bir baksana kuzum :) insallah sevtapim hepimizin yuzu gulsun herkesin kuslari yavru yapsin :)

Yuvada prensesim çıksın hele bir bakarım. :D Ay benim kuzumun torunları mı olacakmış oy oy oy inşallah bol boll yavrular olur. Maşallahları esirgemeyin arkadaşlar lütfen.

Bu gece bizim gecemizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!!!!!!! Yumurta geldi şeytanın bacağı kırıldıı alooo!! :D

Hayirli olsun...bu arada sizin kuslarin yaslari kac.?bende beklemekten kurudum..benim dis aradabi yuvaliga girip disaridan yokluyor hepsi bu dahada is yok anlicaginiz..

YARABBİ ŞÜKÜR abla ben yerlerine yumurtlicaktim valla :D hadi hayırlısı

ne güzel kardeşim hayirli olsun sana kuşlarin bayram hediyesi vermiş ne güzel bizimkilerde hayla tık yok :S off ya

Yuvada prensesim çıksın hele bir bakarım. :D Ay benim kuzumun torunları mı olacakmış oy oy oy inşallah bol boll yavrular olur. Maşallahları esirgemeyin arkadaşlar lütfen.

Evit evit :) guzeller guzelim seninde en yakin zamanda sehzadelerin gelicek insallah amin..evit arkadaslar masallahlarinizi esirgemeyin yoksa bende sizinkilere masallah demem :D :p

Hayirli olsun...bu arada sizin kuslarin yaslari kac.?bende beklemekten kurudum..benim dis aradabi yuvaliga girip disaridan yokluyor hepsi bu dahada is yok anlicaginiz..

Cok tesekkur ederim valla yaslarini unuttum birde ben disiyi degistirdim 3 ayda yumurta geldi insallah sizde bu mutlulugu yasarsiniz

YARABBİ ŞÜKÜR abla ben yerlerine yumurtlicaktim valla :D hadi hayırlısı
Ahaha aynen ya simdi sira sevtapimin prensesinde daha sonrada aslimin kusu :) cok tesekkur ederim ablacim darisi bekleyenlerin ve isteyenlerin basina
ne güzel kardeşim hayirli olsun sana kuşlarin bayram hediyesi vermiş ne güzel bizimkilerde hayla tık yok :S off ya
Seni cok iyi anliyorum cem az kalsin forum ahalisi beni aticakti buradan guzel Allahim dualarimi sesimi duydu da kusum yumurtladi ahah darisi isteyenlerin ve bekleyenlerin vasina cok tesekkur ederim
Ahaha hadi hayırlı olsun ��

Ahaha sonunda ekincan cok tesekkur ederim

Geri