petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurta geldi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve selen canaydın bedel tarafından 14 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Evet arkadaslar ilk yumurtamiz bugun geldi yumurtanin ustune ikinci yumurtadan sonra mi oturmaya basliycak odayi sicak tutmamiz gerekiyor mu geceleri odadaki isiklari kapatalim mi karanlik olunca yuvanin icine girmeye korkuyor vede yiyecek onerileriniz var mi nasil besleyelim

2. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    öncelikle hayırlı olsun :)
    ikinci yumurtadan sonra oturacaktır büyük ihtimalle. oda nemli ve ılık olmalı. soğuk olmamalı.
    ışıkları kapalı tutmalısınız rahat uyuması için uyuyamazsa sağlıklı da olamaz. ve standart yumurtalı bebek bskevili mamlardan hazırlayıp verebilirsin. forumda ayrıntılı mama tarifleri mevcut

3. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Cok tesekkur ederim :) ama karanlik olunca yuvaliga girmiyor korkuyor.

4. Celalettin TOPAL

girecektır yuvaya sıkıntı yapmanıza gerek yok herşey yolunda gidecektır artık torunlarınızın resımlerını burtdan görmek ısteriz :)

5. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Cok tesekkur ederim darisi bekleyenlerin basina insallah :) tabiki insallah o fotograflarida atmak nsdip olur :)

6. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    hayırlı olsun

7. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Cok tesekkyr ederim darisi bekleyenlerin basinaa

8. Sevtap DERİN

ahahahahahaahah günün en mutlu, en bomba, en en en en güzel haberiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!! Selen'im bebekleri geliyor, şehzadeler geliyor ulen!!! ahaha ay harika bir haber harika. :D Ne kadar güzel bir gece oldu bu haberle birlikte. Hayırlı olsun prensesim, inşallah sağlıkla çıkar fıstıklarımız. Maşallah 41 kere 82 kere. :)

9. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Bize surpriz yapti kizimz :) sevtapim seninkide bu gece en gec yarin yapicak valla bak gidip bir baksana kuzum :) insallah sevtapim hepimizin yuzu gulsun herkesin kuslari yavru yapsin :)

10. Sevtap DERİN

Yuvada prensesim çıksın hele bir bakarım. :D Ay benim kuzumun torunları mı olacakmış oy oy oy inşallah bol boll yavrular olur. Maşallahları esirgemeyin arkadaşlar lütfen.

11. Sevtap DERİN

Bu gece bizim gecemizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!!!!!!! Yumurta geldi şeytanın bacağı kırıldıı alooo!! :D

12. Fatih ÇETİNER

Hayirli olsun...bu arada sizin kuslarin yaslari kac.?bende beklemekten kurudum..benim dis aradabi yuvaliga girip disaridan yokluyor hepsi bu dahada is yok anlicaginiz..

13. Muammer KONUK

Muammer KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah, devamı gelir inşallah.

14. Samet YILDIZ

YARABBİ ŞÜKÜR abla ben yerlerine yumurtlicaktim valla :D hadi hayırlısı

15. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

ne güzel kardeşim hayirli olsun sana kuşlarin bayram hediyesi vermiş ne güzel bizimkilerde hayla tık yok :S off ya

16. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Ahaha hadi hayırlı olsun

17. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Evit evit :) guzeller guzelim seninde en yakin zamanda sehzadelerin gelicek insallah amin..evit arkadaslar masallahlarinizi esirgemeyin yoksa bende sizinkilere masallah demem :D :p

18. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Cok tesekkur ederim valla yaslarini unuttum birde ben disiyi degistirdim 3 ayda yumurta geldi insallah sizde bu mutlulugu yasarsiniz

19. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Cok tesekkur ederim insallah.darisi bekleyenlerin isteyenlerin basina

20. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Ahaha aynen ya simdi sira sevtapimin prensesinde daha sonrada aslimin kusu :) cok tesekkur ederim ablacim darisi bekleyenlerin ve isteyenlerin basina
    Seni cok iyi anliyorum cem az kalsin forum ahalisi beni aticakti buradan guzel Allahim dualarimi sesimi duydu da kusum yumurtladi ahah darisi isteyenlerin ve bekleyenlerin vasina cok tesekkur ederim
    Ahaha sonunda ekincan cok tesekkur ederim

Sayfayı Paylaş