Karadeniz Pet

Yumurta Var Mı?

esatpll

Yeni Üye
C69CE716-832F-400F-98FC-95989EEB691D.jpeg
FA4F6643-68A7-4D59-A59A-9D6D31CBF83C.jpeg

Yumurta var mı sizce ve kuşlarım sağlıklımı acaba ne düşünüyorsunuz? Dişi kuşum yuvalığa girip çıkıyor bu aralar ama çifleştiklerini görmedim hiç.

Belki boş yumurta yapabilir. Yada siz görmeden çifleşmiş olabilirler. Kafesteki salıncağı ve oyuncakları çıkartıp, tek tünek kullanırsanız mecburen birbirlerine daha da yakınlaşırlar. Görünüşte sorun yok gibi duruyor ama sağlıklı olup olmadığını en iyi siz anlarsınız. Dışkılarına hareketlerine vs bakarak...
Dişide yumurta var gibi duruyor ama pek emin değilim. Bazen yanıltıcı olabiliyorlar. Bekleyip göreceğiz 👍🏻

Son düzenleme:
Belki boş yumurta yapabilir. Yada siz görmeden çifleşmiş olabilirler. Kafesteki salıncağı ve oyuncakları çıkartıp, tek tünek kullanırsanız mecburen birbirlerine daha da yakınlaşırlar. Görünüşte sorun yok gibi duruyor ama sağlıklı olup olmadığını en iyi siz anlarsınız. Dışkılarına hareketlerine vs bakarak...
Dişide yumurta var gibi duruyor ama pek emin değilim. Bazen yanıltıcı olabiliyorlar. Bekleyip göreceğiz 👍🏻
Evet bende boş olduğunu düşünüyorum evde değilim çoğunlukla ama çiftleştiklerini düşünmüyorum son 2 3 gündür böyleler bakalım bekleyelim ne olacak teşekkür ederim. Salıncağı çıkarttım tek tünek var şuan bazen kavga ediyorlar bazen kaşıyorlar birbirlerini kusuyorlar birbirlerine ama bakalım garipler. Dişi kuşu sonradan ekledim birde dişinin formu hep iyidi kilo olarak ama erkek zayıf gibi.